PS5 vs Xbox Series X: Porównanie wydajności grafiki w grze FIFA 22 na najnowszych konsolach


Wydaje się, że trwająca wojna konsolowa między Sony i Microsoftem nie ma końca. Obaj giganci technologiczni wyprodukowali najnowocześniejsze urządzenia konsolowe odpowiednio na PlayStation i Xbox. Każde urządzenie ma swoje zalety i wady, co pozostawia fanom porównanie wydajności znanych tytułów, takich jak Call of Duty, FIFA 22, Battlefield i innych na urządzeniach.

REKLAMA

Artykuł jest kontynuowany poniżej tej reklamy

W zeszłym roku ci dwaj giganci gier wyprodukowali najwyższej klasy konsole w Xbox Series X/S i PlayStation 5. Ta katapultowana gra na konsolach osiągnęła zupełnie nowy poziom, a każde urządzenie oferuje własne unikalne funkcje. Jak porównują się te dwie konsole podczas testów z najnowszą iteracją FIFA?

REKLAMA

Artykuł jest kontynuowany poniżej tej reklamy

źródło wideo: ElAnalistaDeBits

Porównanie FIFA 22 sugeruje, że PlayStation to lepsza konsola

Wspomniany film porównawczy rzuca światło na różne aspekty gry. Miarę oparto na wydajności gry, FPS, grafice, modelach, czasie renderowania, szybkości rozruchu i innych aspektach. Wygląda na to, że PlayStation zdołało wyjść na szczyt śpiewająco. Gra nie tylko uruchamiała się nieco szybciej niż dwie konsole Xbox, ale ogólnie była lepsza.

Jest kilka godnych uwagi obszarów, w których Xbox zdołał prześcignąć PlayStation dzięki lepiej wyglądającym modelom i wysokiej jakości grafice. Pod względem animacji wszystkie trzy konsole miały identyczne osiągi, a modele postaci wyglądały podobnie. PlayStation wydawało się jednak oferować lepszą rozdzielczość, a oprawa wizualna była krystalicznie czysta.

REKLAMA

Artykuł jest kontynuowany poniżej tej reklamy

PlayStation jest o krok przed Xbox od czasów premiery PS4, a amerykański gigant technologiczny od tego czasu stara się nadrobić zaległości. Jednak bitwa dwóch gigantów stała się teraz coraz bardziej niepewna wraz z wydaniem PlayStation 5. Sony rzeczywiście wykonało fantastyczną robotę, wynosząc gry na wyższy poziom.

REKLAMA

Artykuł jest kontynuowany poniżej tej reklamy

Wygrała już początkowe etapy toczącej się wojny, a lista ekskluzywnych tytułów utrudniła Xboksa. W odpowiedzi Xbox przejął studio Bethesda i wszystkie jego spółki zależne, aby poszerzyć swoją własną listę studiów. To tylko pogłębi walkę o dominację, ponieważ nadchodzące tytuły z pewnością staną się ekskluzywne dla każdej z konsol wo.

Obejrzyj tę historię: Najlepsze momenty wściekłości streamerówSource : https://www.essentiallysports.com/esports-news-ps5-vs-xbox-series-x-comparing-the-graphics-performance-for-fifa-22-on-the-latest-consoles/