Przybywa eLPF VISA, argentyńska liga FIFA 22 ze wszystkimi najlepszymi klubami – The Observatorial


LPF eSports i Professional Video Game League (LVP) zaprezentował w poniedziałek nowy wirtualny turniej piłki nożnej z popularnymi Gra wideo FIFA 22. W nowej eLiga Profesional VISA (eLPF VISA) obecne będą główne kluby Pierwsza liga argentyńskiej piłki nożnej.

eLPF VISA, licencjonowana przez EA SPORTS, rozpocznie się 9 kwietnia z łącznie 28 uczestniczącymi drużynami i jednym pula nagród 650 000 pesos argentyńskich. Transmisja rozpocznie się o 18:00 (ARG) za pośrednictwem oficjalnych kanałów eLPF VISA na Twitchu i YouTube.

W tym sensie konkurs EA SPORTS FIFA 22 będzie miał taki sam format jak Puchar LPF 2022z początkową fazą grupową, która ustąpi miejsca rundzie play-offów.

eSuperliga Flow był ostatnim oficjalnym turniejem gry wideo FIFA z drużynami First Division z Argentyny.

Pierwsza instancja zostanie podzielona na dwie grupy po 14 uczestników, którzy zagrają ze sobą w 13 meczach pierwszego meczu. Ponadto drużyny zagrają data międzystrefowej klasyki jak to się stało w Pucharze Ligi, który doda punkty do końcowego rankingu miejsc.

Talleres, San Lorenzo, Defensa y Justicia, Sarmiento, Banfield, Argentinos Juniors, Gimnasia, Racing, Unión, Atlético Tucumán, Newell’s, Patronato, Platense i Núñez (reprezentowane przez WAP Esports) utworzą Grupę A.

Podczas gdy Boca Juniors, Godoy Cruz, Huracán, Arsenal, Barracas Central, Lanús, Vélez, Estudiantes, Independiente, Colón, Central Córdoba, Rosario Central, Aldosivi i Tigre wejdą w skład grupy B. Każda drużyna musi składać się z pierwszy gracz plus rezerwowy.

eLPF VISA będzie miała dwie grupy po 14 uczestników.

Do tego doszedł górna czwórka Drużyny z obu grup zakwalifikują się do fazy playoffs i będą rywalizować w fazie bezpośredniej eliminacji z ćwierćfinałów, półfinałów i finałów, 28 i 29 maja. Podobnie w konkursie zostaną przyznane dwa limity, aby zakwestionować playoffy EA SPORTS FIFA Global Series.

Z kolei pierwsze cztery miejsca podzielą pulę nagród w następujący sposób: pierwsze miejsce ARS 300 000 $, drugie miejsce ARS 150 000 $, trzecie i czwarte miejsce ARS po 100 000 $.

McDonald’s ma swoich mistrzów FIFA 22

Kolejny z najważniejszych turniejów wirtualnej piłki nożnej w Ameryce Łacińskiej, Puchar Legacy FIFA22kulminacją w ostatnich dniach był triumf uczestników znanych jako „HaroldChampion12” z Wenezueli na PS4 i „Renato Lima Soares” z Brazylii na platformie XBOX.

Wielki finał, w którym wystąpili Pula nagród 10 000 $, był transmitowany na platformie Twitch, największej platformie do transmisji na żywo na świecie. Był nadawany jednocześnie w języku hiszpańskim i portugalskim i był transmitowany przez ważnych influencerów.

FIFA22 Legacy Cup to pierwszy z organizowanych przez McDonald's turniejów z grą wideo.

FIFA22 Legacy Cup to pierwszy z organizowanych przez McDonald’s turniejów z grą wideo.

FIFA22 Legacy Cup udało się zebrać 18 000 zarejestrowanych z 11 krajów kontynentu, przyciągając zainteresowanie społeczności graczy z Ameryki Łacińskiej. W samej fazie rejestracji ponad 100 000 użytkowników odwiedziło stronę turnieju.

Spośród jedenastu krajów, które wzięły udział w konkursie, Wenezuela, Kolumbia, Brazylia, Meksyk i Argentyna Udało im się dotrzeć do półfinału.

W turnieju grali ponad 340 meczów z fazy grupowej i 360 minut na obu platformach, Xbox i PS4, w fazie finałowej.

Najczęstszym napastnikiem w drużynach FIFA22 Legacy Cup był Mbappé zamiast Messi.

Najczęstszym napastnikiem w drużynach FIFA22 Legacy Cup był Mbappé zamiast Messi.

Turniej FIFA22 Legacy Cup to pierwsze doświadczenie, jakie McDonald’s oferuje w Ameryce Łacińskiej powiązany z aplikacją na telefony komórkowe i będzie punktem wyjścia do uzupełnienia oferty jej produktów oraz bardziej przystępnych i praktycznych sposobów zakupu, które są możliwe dzięki zwiększeniu wykorzystania kanałów cyfrowych przez konsumentów.Źródło : https://observatorial.com/news/technology-and-science/76192/elpf-visa-arrives-the-argentine-fifa-22-league-with-all-the-top-clubs/