Przeklęte obrazy pokazują, że FIFA 22 wygląda lepiej na PS4 niż na PS5


Wczoraj ukazał się kolejny FIFA gry, która ponownie zawładnie naszym życiem na najbliższe miesiące.p1fgvseilpt6i1ghc1cpp1nri1je4h.jpg


© GiveMeSport
p1fgvseilpt6i1ghc1cpp1nri1je4h.jpg

Teraz z biegiem lat nowe konsole, telewizory HD i obrazy 4K znacznie poprawiły grę taką jak FIFA.

Na przykład, Cristiano Ronaldo oraz Lionel Messi faktycznie wyglądają jak oni, a nie jak przeciętny chłopak z Argentyny lub Portugalii.

Jednak ze względu na to, że gracze mają możliwość wcześniejszego dostępu poprzez zamówienie przedpremierowe i grę EA, PS5 gracze narzekają na oświetlenie i teksturę gry, podczas gdy na konsoli PS4 wygląda ona o wiele lepiej.

Zdjęcia pokazują, jak krajobraz rozmywa się i ciemnieje, gdy gracz ma zamiar uderzyć piłkę z rzutu wolnego. Podczas gdy niektórzy uważają, że było to celowe, inni uważają, że twórcy gry przeżyli szok.

Jeden z graczy skomentował: „Myślałem, że mój telewizor na chwilę się podsłuchuje”, komentując Reddit.

„Efekt rozmycia wydaje się zamierzony” – argumentował inny. „Jakby miało to sprawić, że sytuacja stała się bardziej intensywna.


© Dostarczone przez Give Me Sport© Dostarczone przez Give Me Sport


„Biorąc pod uwagę ich osiągnięcia, nie umieszczałbym w nich tak oczywistego błędu, jeśli nie jest to zamierzone, ale trochę mi się to podoba”.

„Odkryłem, że trawa na boisku jest bardzo sprana” – zauważył jeden z graczy. „Prawie brakuje jakiejś tekstury. Porównując ją z wersją na PS4, gdzie wygląda znacznie ładniej w szczegółach i fakturach. To musi być oczywisty błąd/pomyłka”.

Jeszcze zanim piłka zostanie kopnięta, ujęcie stadionu z panoramy wygląda bardziej kreskówkowo niż w prawdziwym życiu.

Przeczytaj więcej: FIFA 22: data premiery, zwiastun, okładka, wiadomości, tryb kariery, aplikacja internetowa, rozgrywka, wiele platform, PS4, Xbox One, Nintendo Switch i wszystko, co musisz wiedzieć


© Dostarczone przez Give Me Sport


WEJDŹ GRATIS

Chociaż EA jest znana ze swoich podejrzanych serwerów i niespójności z zawartością i funkcjami gry, można się tego spodziewać na początku premiery.

Zwłaszcza, gdy ma tak wysoki kaliber jak FIFA.Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=12DC698B51FC4E5DB02520C77F8FFCFA&url=https%3A%2F%2Fwww.msn.com%2Fen-gb%2Fentertainment%2Fnews%2Fdamning-images-show-fifa-22-actually-looks-better-on-the-ps4-than-it-does-the-ps5%2Far-AAP3Tfb&c=3371281531695689371&mkt=fr-fr