Promocja FUTTIES przywraca specjalne karty do FIFA 22 Ultimate Team


FIFA 22 Gracze Ultimate Team mogą zdobyć wcześniej wydane przedmioty gracza z różnych promocji zawartych w tej edycji gry, począwszy od dzisiaj z promocją FUTTIES.

Kampania FUTTIES oznacza koniec FIFA cykl i co roku przynosił karty z ulubionych promocji, takich jak Drużyna Roku (TOTY), Drużyna Tygodnia (TOTW), Numbers Up, Fantasy, Headliners i Future Stars.

W ciągu najbliższych pięciu tygodni pojawi się mnóstwo treści FUTTIES, takich jak cotygodniowe głosowanie, ulubione FUTTIES, cotygodniowe puchary, ponowne wydania „Best of”, tematyczne wyzwania budowania składu (SBC) i cele. Podczas tej promocji EA wyda również ulepszone elementy dla graczy FUTTIES.

Cotygodniowe głosowanie i przedmioty Premium FUTTIES

Każdego tygodnia EA umieści trzech nominowanych w FUTTIES w pakiecie wyboru gracza zaraz po zalogowaniu. Najczęściej wybierany nominowany gracz otrzyma wersję Premium FUTTIES, która będzie dostępna jako nagroda za SBC z innym ulepszeniem tematycznym co tydzień wraz z zwiększenie statystyk.

Według EA Sports „Zawodnicy premium FUTTIES będą mieli ten sam system zgrania, co bohaterowie FUT, z zielonym linkiem do dowolnego gracza z tej samej ligi co oni, co da ci nowe możliwości budowania składu”.

Ulubione FUTTIES

Ulubione WBS i cele FUTTIES będą dodawane co tydzień. Będą one tematycznie związane z konkretnym miesiącem i będą nagradzać graczy ulepszoną wersją popularnej specjalnej karty z tego miesiąca.

Rodrigo De Paul, na przykład, otrzymał dzisiaj wersję FUTTIES za pośrednictwem październikowego Ulubionego SBC, aby uczcić swoją wersję One to Watch (OTW) wydaną w październiku.

Puchar tygodnia FUTTIES

Puchar tygodnia FUTTIES rzuci wyzwanie graczom z różnymi wymaganiami dotyczącymi składów ligowych lub narodowych. Warunki będą się zmieniać co tydzień, aby ta funkcja była aktualna. Wygrywając gry, aby osiągnąć cele, gracze odblokują paczki i typy graczy, dzięki pakietom tematycznym TOTS i Shapeshifters w ofercie.

„Najlepsze z” partii

Pierwszy „Best of” Batch przywrócił do paczek 100 specjalnych kart z ponad 10 wcześniej wydanych promocji z tego sezonu. EA wyda dwie kolejne partie w trakcie kampanii FUTTIES.

Oto lista najlepszych 11 graczy dodanych dzisiaj w pierwszej partii:

 • Z oceną 98 TOTY Lionel Messi (Paris Saint-Germain)
 • Z oceną 97 TOTY Cristiano Ronaldo (Manchester United)
 • Z oceną 97 TOTY Kylian Mbappé (Paris Saint-Germain)
 • 96-klasa UCL RTTF Sadio Mané (Bayern Monachium)
 • Ocena 95 TOTY N’Golo Kante (Chelsea)
 • 95-rzadki UCL RTTF Gareth Bale (Los Angeles FC)
 • 95 ocena Fantasy Allan Saint-Maximin (Newcastle)
 • 95 ocena Fantasy Marcus Rashford (Manchester United)
 • Ocena 95 Fantasy Ousmane Dembélé (Barcelona)
 • Z oceną 94 UCL RTTF Riyad Mahrez (Manchester City)
 • 94-cena Fantasy Philippe Coutinho (Aston Villa)Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=72695d6d1c06487a8218ed5abf3c78ca&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Ffifa%2Fnews%2Ffutties-promo-brings-special-cards-back-to-fifa-22-ultimate-team&c=11505410540822202140&mkt=fr-fr