Piłkarze FIFA 22 Ultimate Team Serie A: Najlepsi FUT XI


Serie A straciło tego lata dwóch najbardziej płodnych napastników współczesności. Ale powrót Romelu Lukaku i Cristiano Ronaldo do Premier League nie jest złą wiadomością dla łowców okazji FUT. W rzeczywistości oferuje przydatne możliwości hybrydowe dla każdego, kto dopiero zaczyna w Ultimate Team.

Luis Muriel z Atalanta będzie jednym z obowiązkowych graczy Serie A

„Luis Muriel w Atalanta będzie jednym z obowiązkowych graczy Serie A we wczesnej fazie gry” – mówi Ryan Pessoa. „Jego tempo, drybling i czterogwiazdkowe umiejętności oraz czterogwiazdkowa słaba stopa sprawią, że będzie silną przewagą.”
Chociaż on również opuścił ligę, włoski bramkarz Gianluigi DonnarummaChemia 's oznacza, że ​​siedziałby zgrabnie za dobrymi środkowymi obrońcami drużyny startowej, takimi jak Danilo D’Ambrosio i Alessio Romagnoli, więc zdecydowanie warto to rozważyć. Francuski bramkarz Mike Maignan, który jest następcą Donnarummy w AC Milan, również byłby dobry w hybrydach Ligue 1. W każdym razie przygotujmy zespół startowy Serie A z kilkoma wysokiej jakości typami.

Giuseppe Meazza – aka San Siro – jest domem dla Interu i AC Milan

© EA

Ante Rebić (LM, 82) – AC Milan, Chorwacja

W rzeczywistości młody zespół AC Milan wyglądał, jakby mógł robić imponujące rzeczy w Lidze Mistrzów w tym sezonie, dzięki mocnemu występowi przeciwko Liverpoolowi. Pomimo przegranej tego meczu na Anfield, jeden z bardziej ugruntowanych graczy, 27-letni Ante Rebić, wyróżniał się. Chorwacki skrzydłowy, zwykle grasujący po lewej stronie ich ataku, może również grać środkiem i ma bardzo mocny strzał jak na kartę we wczesnej fazie gry w niskich latach 80-tych. Niewyobrażony ze względu na tempo poniżej lat 90. i chorwackie linki, będzie całkiem przyzwoity.

Fikayo Tomori (CB, 79) – AC Milan, Anglia

Jego angielskość prawdopodobnie oznacza, że ​​będziesz musiał zapłacić premię, ale jeśli uda ci się zdobyć Tomori wcześnie, prawdopodobnie nie będziesz musiał go zastępować przez kilka dobrych tygodni. Szybki, wysoki i silny jak na kartę we wczesnej fazie gry, prawdopodobnie dostanie kartę Drużyny Tygodnia – EA uwielbia grać środkowego obrońcę we wczesnej fazie gry – i wzrośnie w cenie, gdy nie będzie już w paczkach.

Franck Kessié (CDM, 84) – AC Milan, Wybrzeże Kości Słoniowej

Oczekuje się, że w pewnym momencie przejdzie do innej wielkiej ligi, niszczyciel pomocy AC Milan będzie przytrzymywał środek twojej drużyny przez przyzwoity okres we wczesnej fazie gry, jeśli go zdobędziesz. Nie jest też zbyt daleko od „Gullit Gang”, więc spodziewaj się specjalnych kart, które wyciągną go z paczek, również za pewną inflację cen.

Hirving Lozano (RW, 81) — Neapol, Meksyk

Ulubiony super okręt podwodny każdego z nas jest w rzeczywistości bardzo skutecznym starterem na tym etapie gry. Jego zawrotne tempo i rozsądne statystyki gdzie indziej oznaczają, że będzie dobrze pracował, rozciągając grę na prawej linii bocznej, a nawet może wykonać pracę przez środek.

Luis Muriel (ST, 82) – Atalanta, Kolumbia

Muriel z Atalanty oferuje mocne tempo i statystyki strzelania

Muriel z Atalanty oferuje mocne tempo i statystyki strzelania

© EA

Kolejna podstawa Serie A z szybkim tempem, Muriel jest świetnym napastnikiem we wczesnej fazie gry dla graczy, którzy chcą szybko poruszać piłką i wyprzedzać wolniejszych środkowych obrońców. Umieść go w trio z Lozano i Rebićem, a będziesz się śmiać z drogi do zwycięstw przez przyzwoity okres.

Federico Chiesa (RW, 83) – Juventus, Włochy

Jedna z najgorętszych nieruchomości we Włoszech po udanym biegu na Euro 2020, karta Chiesy nie jest tak wybuchowa, jak się spodziewaliśmy, ale nadal byłby świetny w każdym zespole.

Manuel Locatelli (CM, 82) – Juventus, Włochy

Nowo przejęty przez Juve latem Locatelli jest świetną opcją na pomocnika we wczesnej fazie gry. Postaw go obok Kessié, a będzie prowadził grę, dopóki nie będziesz gotowy na wprowadzenie potężniejszej opcji.

Mike Maignan (GK, 84) – AC Milan, Francja

Przyjazny memom francuski bramkarz Mike „My Nan” Maignan jest następcą Donnarummy w AC Milan. Podobnie jak Donnarumma przed nim, prawdopodobnie będzie domyślnym bramkarzem Serie A dla każdego, kto jest zbyt skąpy, by rzucać się na Samira Handanovicia z Interu Mediolan. Być może Maignan jest ogólnie lepszym rozwiązaniem, ponieważ ma te pożądane francuskie linki do rozruchu. (A może mamy na myśli „rękawiczkę”?)

Nicolo Barella (CM, 84) – Inter Mediolan, Włochy

Barella to kolejna młoda Włoszka z medalem zwycięzcy Euro 2020 i wzmocnioną reputacją FIFA 22. Byłby również dobrym wyborem obok Locatelli lub Kessié w środku pomocy. Użyj Barelli jako opcji box-to-box w 4-3-3 lub 4-4-2, aby wydobyć z niego to, co najlepsze, ale mógłby również utrzymać się jako CDM.

Rafael Leão (LW, 77) – AC Milan, Portugalia

Jest tylko nierzadkim złotem, ale nie można przeoczyć młodego portugalskiego napastnika AC Milan, który ma dobre tempo i dość przyzwoite umiejętności dryblingu na bardzo wczesną fazę gry. Jego podanie jest fatalne, ale jeśli uda ci się go przenieść do centrum, możesz mieć tanią, skuteczną alternatywę dla droższych opcji uderzania.

Roger Ibañez (CB, 76) – Roma, Brazylia

Wszyscy szukają środkowych obrońców w tempie 80+ na początku cyklu FIFA. Może to sprawić, że Ibañez będzie trochę droższy w porównaniu z innymi opcjami Serie A, ale będzie świetny, jeśli go zdobędziesz. I kto wie? Miejmy nadzieję, że względna popularność kart takich jak Manolas i Tomori sprawi, że jego cena będzie nieco niższa.

Sandro Tonali (CDM, 77) – AC Mediolan, Włochy

Prawdopodobnie słabszy z kilku opcji w obszarze prawdziwej siły dla drużyn startowych Serie A, Tonali wciąż jest wystarczająco przyzwoity, aby odgrywać tę rolę. Jeśli wolisz skoncentrować swoje monety gdzie indziej, może być tańszą alternatywą dla takich jak Locatelli i Barella, gdy wszyscy dopiero zaczynają.

Zlatan Ibrahimovic (ST, 84) – AC Milan, Włochy

Czy na początku tego utworu mówiliśmy o Rossoneri jako o młodym zespole? Oczywiście z wyjątkiem zawsze wyjątkowego 39-letniego Zlatana. Dobra, nigdy nie prześcignie obrony FIFA 22. Nawet w Silver Lounge. Ale biorąc pod uwagę, że ma 84 stopnie i 6’5″, jego strzelanie na 87 i solidne podania, drybling i siła oznaczają, że jest idealnym celem w dwustrzałowym ataku. Umieść go z Muriel lub kimś takim , odbij od niego piłkę i strzelaj na celownik, gdy tylko odzyska ją w odległości 25 m od bramki.Zlatan miał w tym roku przyspieszenie o 13, aby osiągnąć 64 bazowe statystyki, więc z pewnością zasługuje na twoje wsparcie.

Część tej historii

Ryan Pessoa

Jeden z najlepszych talentów FIFA na świecie

Zjednoczone KrólestwoZjednoczone KrólestwoSource : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=3F897DB58A704910B072DD9DD09BD513&url=https%3A%2F%2Fwww.redbull.com%2Fgb-en%2Ffifa-22-ultimate-team-best-serie-a-starter-team&c=16267559492980689935&mkt=fr-fr