[PC game] FIFA 22 Edycja Standard (do wykorzystania w Origin) – 18,09 £ @ Amazon


Niezła obniżka cen na czas Bożego Narodzenia, jeśli nadal szukasz. Kupujesz kod za 18,09 GBP, a następnie możesz go wykorzystać online w sklepie Origin.

Aby aktywować grę w Origin, musisz najpierw zainstalować klienta Origin i utworzyć konto Origin. Gra jest następnie połączona z Twoim kontem i dostępna w sekcji „Moje gry” do pobrania i zainstalowania.

Recenzje: PCGamer (76/100), Techradar (4 gwiazdki)

Opis

EA SPORTS™ FIFA 22 jeszcze bardziej przybliża grę do rzeczywistości dzięki fundamentalnym postępom w rozgrywce i nowemu sezonowi innowacji w każdym trybie.

Nowe funkcje rozgrywki w FIFA 22 zapewniają większą spójność między słupkami dzięki nowemu bramkarzowi, który zapewnia więcej spokoju na najważniejszej pozycji na boisku, a także nową fizykę piłki, wybuchowy sprint, który lepiej pasuje do przyspieszenia najszybszych graczy i nowe taktyki ataku, które pozwalają ci przejąć kontrolę nad grą twojej drużyny.

W trybie kariery spełnij swoje piłkarskie marzenia, tworząc i prowadząc do chwały najnowszy klub w grze. VOLTA FOOTBALL nagradza cię za talent dzięki odnowionej rozgrywce na małych stronach oraz nowym sposobom gry i postępów w każdym sezonie.

Zbierz drużynę w profesjonalnych klubach dzięki ulepszonemu dostosowywaniu drużyny i zaktualizowanym postępom, które dają ci kontrolę nad rozwojem swojego wirtualnego zawodowca, i powitaj z powrotem niektórych z najbardziej pamiętnych piłkarzy futbolu jako nowych bohaterów FUT w FIFA Ultimate Team™ z przedefiniowaną strukturą rozgrywek, która sprawia, że bardziej przystępne testowanie swoich umiejętności przeciwko innym graczom.

Jakkolwiek grasz, ciesz się niezrównaną autentycznością w każdym miejscu dzięki ponad 17 000 graczy, ponad 700 drużynom i ponad 30 ligom, w tym UEFA Champions League, CONMEBOL Libertadores i zupełnie nowej UEFA Europa Conference League — dostępnej tylko w grze FIFA 22.

Ta gra obejmuje opcjonalne zakupy wirtualnej waluty w grze, które można wykorzystać do zdobycia wirtualnych przedmiotów w grze, w tym losowego wyboru wirtualnych przedmiotów w grze.Źródło : https://www.hotukdeals.com/deals/pc-game-fifa-22-standard-edition-redeem-on-origin-ps1809-at-amazon-3855038