Ostatni dzień na darmowe gry FIFA 22 na Xbox One S na Amazon


W tym artykule ComputerHoy może otrzymać prowizję za Twoje zakupy. Więcej informacji.

Biorąc pod uwagę niedobór jednostek Xbox Series X i PlayStation 5, zakup Series S jest coraz bardziej interesującą opcją, zwłaszcza że teraz zawiera nową FIFA 22 w prezencie.

Jeśli jesteś graczem i czekałeś na zakup jednej z konsol najnowszej generacji, prawie na pewno zauważyłeś, że dwóch najpotężniejszych na rynku nie ma zapasów, a co gorsza, nie oczekuje się być tam w najbliższym czasie.

Tymczasem wciąż ulepszany jest katalog usług, takich jak Game Pass, który jest w 100% dostępny na konsolach Windows i Xbox wszystkich generacji. Zatem, Xbox Series S jest dość ciekawą alternatywą dla PS5 i Series X, zwłaszcza teraz, gdy jest w sprzedaży w Amazon.

Dzisiaj jest ostatni dzień, w którym ta konsola została obniżona do 299 euro dzięki grze w prezencie, FIFA 22, prawdopodobnie najlepiej sprzedającej się dziś grze i nowicjuszowi na rynku.

Xbox Series S to cyfrowa konsola Microsoftu, Xbox, która dzieli katalog i wiele funkcji Xbox Series X, ale jest mniej wydajna i koncentruje się na usługach takich jak Game Pass.

Należy pamiętać, że sama gra wyceniana jest na ponad 60 euro, więc cena Xbox Series S jest dość konkurencyjna.

Dzięki niemu możesz grać w cały katalog Xbox, w tym we wszystkie gry Game Pass, wśród których są wszystkie Bethesda i Microsoft, przypadek Flight Simulator, prawdziwy fenomen.

Oczywiście jest dołączony do gry FIFA 22, ale nie w formacie fizycznym, ale z kodem do pobrania. Ten kod można wykorzystać w Sklepie, a gra stanie się częścią Twojej biblioteki na zawsze, chociaż później nie będzie można jej pożyczać ani sprzedawać.

Jeśli lubisz oszczędzać na grach wideo lub wiesz, kiedy PS5 jest w magazynie, na naszym kanale Telegram możesz otrzymywać informacje w czasie rzeczywistym.

Chociaż ta konsola oczywiście nie jest tak szybka ani tak potężna jak Series X, może bez problemu uruchomić dowolny rodzaj gry w 2K, co jest więcej niż wystarczające, aby cieszyć się pełnym doświadczeniem, jakie może zaoferować Microsoft.

Wysyłka, jak mogłoby być inaczej, jest całkowicie bezpłatna do dowolnej części Hiszpanii, niezależnie od tego, czy jesteś użytkownikiem Amazon Prime, chociaż jeśli jesteś również użytkownikiem Amazon Prime, Twoje zamówienie dotrze znacznie szybciej.

W tym artykule ComputerHoy otrzymuje prowizję od swoich partnerów afiliacyjnych za każdy zakup, którego dokonasz za pośrednictwem linków do produktów, które dołączyliśmy, co w żadnym wypadku nie stanowi dla Ciebie dodatkowego kosztu. Jednak nasze rekomendacje są zawsze niezależne i obiektywne. Możesz sprawdzić naszą politykę afiliacyjną tutaj.Source : https://cvbj.biz/last-day-to-get-fifa-22-for-free-on-your-xbox-one-s-on-amazon-gaming.html