Oczekiwana data i godzina premiery gry FIFA 22 we wszystkich regionach


FIFA 22 ma trafić na półki, cyfrowe pliki do pobrania i nie tylko 1 października, ale to dość niejasna data. Ponieważ piłka nożna jest największym światowym sportem, można rozsądnie oczekiwać, że na premierę gry będzie czekała globalna publiczność.

FIFA jest zawsze popularną grą, ale w tym roku ma szansę stać się jedną z największych w popularnej serii. Dzięki nowym funkcjom, w tym wyczekiwanemu HyperMotion, gracze z niecierpliwością czekają, kiedy po raz pierwszy będą mogli chwycić kije i uderzyć na wirtualnym boisku. Oto, kiedy to się stanie w różnych regionach i terytoriach.


Kiedy gracze mogą po raz pierwszy zagrać w FIFA 22?

Oficjalna data premiery FIFA 22 to 1 października, zgodnie z oknami premier poprzednich gier. Jednak zamówienia w przedsprzedaży i inne warunki mogą spowodować, że gracze pobiorą grę wcześniej, w tych terminach:

 • Gracze Xbox posiadający subskrypcję Game Pass mogą teraz pobrać grę
 • Gracze PlayStation, którzy zamówili Edycję Ultimate w przedsprzedaży, mogą ją pobrać 25 września
 • Gracze PlayStation, którzy zamówili Edycję Standardową w przedsprzedaży, mogą ją pobrać 27 września
 • Użytkownicy komputerów PC mogą śledzić te same daty co gracze PlayStation

Jednak po wstępnym załadowaniu gra nie zostanie natychmiast uruchomiona i nie będzie można w nią grać do 1 października. Według EA, będzie można w nią grać o północy czasu EST. Oto wszystkie znane czasy odblokowania FIFA 22 na różnych terytoriach.

 • Stany Zjednoczone – 12:00 czasu wschodnioamerykańskiego
 • Chiny – 12:00 GMT+8
 • Indie – 12:00 czasu IST
 • Europa – 12:00 GMT+1, GMT+2, GMT+3
 • Brazylia – 12:00 GMT-3
 • Australia – 12:00 GMT+10

Oznacza to, że niektórzy gracze będą mieli niewielką przewagę nad innymi, w zależności od tego, gdzie znajduje się ich region. Gra zostanie udostępniona graczom o północy w ich strefach czasowych.

FIFA 22 będzie jedną z największych gier roku. Obraz za pośrednictwem EA
FIFA 22 będzie jedną z największych gier roku. Obraz za pośrednictwem EA

Jeśli gracze nie zamówili w przedsprzedaży lub nie kupują kopii cyfrowych, będą musieli poczekać, aż sklep zostanie otwarty, aby kupić kopię gry. Zamówienia w przedsprzedaży są nadal dostępne, więc gracze mogą uniknąć kolejek i potencjalnych opóźnień serwera po uruchomieniu gry FIFA 22.


Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=DCCA3258637740988B1E7DA53252075C&url=https%3A%2F%2Fwww.sportskeeda.com%2Fesports%2Fnews-fifa-22-expected-release-date-time-regions&c=4673263202028293122&mkt=fr-fr