Najlepsze karty FUT-Showdown w grze FIFA 22!


FUT Showdown był miłą odmianą od zwykłych wydarzeń FIFA i zapewnił nam mnóstwo SBC. Dziś przedstawiamy Wam najlepszych graczy z tej konkretnej promocji.

Kto jest najlepszym graczem w trybie Showdown w grze FIFA 22? | © EA Sports / EarlyGame

Gdybyś rzucił okiem na Kalendarz FUT kilka tygodni temu nikt tak naprawdę nie spodziewał się Seria konfrontacji. Zazwyczaj EA Sports wydaje te SBC tylko sporadycznie i nie zamienia ich w prawdziwe wydarzenie.

Niemniej jednak SBC Showdown w FIFA są zawsze świetne. Tak jak niektóre inne wydarzenia w FUT, są powiązane z rzeczywistymi wynikami meczów. Krótkie podsumowanie na wypadek, gdybyś zaczął swoją przygodę w FUT: Jeśli ich drużyna wygra, gracz otrzymuje Ulepszenie +2, a remis ulepszy obie karty o +1. Łatwe, prawda? Przyjrzyjmy się więc najlepszym kartom FUT Showdown w grze FIFA 22!

Najlepsze karty do pojedynków FUT w grze FIFA 22

Od początku wydarzenia EA Sports wypuszcza co najmniej jeden SBC każdego dnia – to dość szybko się sumuje. Szczególnie podoba nam się to, że tym razem wybierają różnych graczy, którzy dają mocne Karty Specjalne. Widzieliśmy już wystarczająco dużo meta gracze, tacy jak Raphaël Varane, Kylian Mbappé czy Presnel Kimpembe.

Wśród ciekawszych graczy są Martin Braithwaite (FC Barcelona) i Marcelo Brozovic (Inter): Obaj nie mieli specjalnej karty w FIFA 22 przed wydarzeniem i obaj mogą spodziewać się ulepszenia +2. Zwłaszcza Braithwaite powinien być wyjątkowo silny ze swoją nową oceną – 95 Tempa, 92 Strzelanie, 93 Drybling… Dodaj do tego 4* Umiejętności i 4* Słabą Stopę, a otrzymasz niesamowitego napastnika. Wow. Wspaniale jest widzieć, że dzięki wydarzeniu Showdown możesz grać takimi kartami „off-meta” w Lidze Weekendowej.

Martin Braithwaite byłby prawdopodobnie najlepszym graczem FUT-Showdown, gdyby nie ktoś inny

Wout Weghorst jest najlepszym graczem FUT-Showdown

Tak, dobrze to przeczytałeś: Wout Weghorst jest najlepszym graczem FUT Showdown w grze FIFA 22. Kto by pomyślał, że wysoki gracz o wzroście 6’6 cali zdominuje metę w Ultimate Team, jak Wout Weghorst? Były gracz Wolfsburga może to wszystko zrobić, wystarczy spojrzeć na jego statystyki w grze:

Statystyki pojedynku Wout Weghorsta
Co. A. Card… i to bez jego ulepszenia. | © Futbin

92 Tempo, 91 Strzelanie, 90 Drybling i oszałamiająca 93 Fizyczność… te statystyki w połączeniu z 4 * Umiejętności i 4 * Słabą stopą, po prostu wow. Nawiasem mówiąc, to tylko jego podstawowa wersja… Burnley wygrał swój mecz z Evertonem 3-2, więc Weghorst na pewno dostanie ulepszenie +2. Chcesz zobaczyć, jak wygląda jego karta? Cóż, proszę bardzo… ten tweet właściwie podsumowuje to całkiem dobrze.

Z około 318 000 monetami, Wout Weghorst jest obecnie również jednym z najdroższych graczy Showdown i kosztuje znacznie więcej niż złote karty Messi lub Ronaldo. Niech to zapadnie na chwilę… Weghorst > Messi + Ronaldo. FIFA 22 będzie szalona.

Jest jednak dobry powód, dla którego Holender jest tak drogi. Jasne, właśnie rozmawialiśmy o jego statystykach, ale jest więcej. Faktycznie, Weghorst jest obecnie rozreklamowany przez społeczność. Ile razy natknęliśmy się na wątki Reddit stwierdzające, że? Weghorst najlepszym SBC w FIFA 22… powiemy ci, zdarzyło się to więcej niż raz, a to coś mówi.

Mamy nadzieję, że ukończyliście Wout Weghorst SBC, gdy był dostępny w FUT. A nawet jeśli nie, to wciąż możemy się doczekać kolejnego wydarzenia FIFA – zawsze jest tuż za rogiem i jak zwykle mamy wszystkie informacje na jego temat.

Źródło : https://earlygame.com/fifa/best-fut-showdown-cards-fifa-22/