Najlepsze ikony FIFA 22: Legendarni gracze do wykorzystania w Ultimate Team


Ikony są zawsze najpopularniejszymi graczami w FIFA Ultimate Team.

Ich wszechstronność oznacza, że ​​mogą być używane w prawie każdym składzie, nawet jeśli nie mają rzeczywistego połączenia z resztą zespołu.

Na przykład brazylijski napastnik Ronaldo nadal będzie miał doskonałą chemię w składzie Premier League, mimo że nigdy nie grał w najwyższej klasie rozgrywkowej Anglii w swojej karierze piłkarza.

Ikony są bardzo poszukiwane, ale ograniczona podaż oznacza, że ​​mogą być bardzo drogie. Istnieje jednak kilka ikon dostępnych w przystępnych cenach i mogą one być świetnym dodatkiem do twojego zespołu, nawet jeśli nie masz milionów monet.

BRAMKA przegląda najlepsze ikony w FIFA 22 i które powinieneś kupić, aby ulepszyć swój zespół bez rozbijania banku.

Kim są najlepsze tanie ikony FIFA 22?

Ceny ikon w grze FIFA 22 są bardzo zróżnicowane. Najlepsi z najlepszych przyniosą Ci miliony monet.

Jednak niektóre ikony można kupić za mniej niż 300 000 monet, a jest nawet wiele ikon, które kosztują mniej niż 100 000.

Niektóre z najtańszych ikon w grze, takie jak 85 Filippo Inzaghi i 87-ocena Alan Shearer są w dużej mierze stratą pieniędzy pomimo niskich cen. W tej samej cenie możesz otrzymać znacznie skuteczniejsze karty zwykłe i karty „w formie”.

Za mniej niż 100 tys. Marc OvermarsWersja baby Icon (LW z oceną 86) to świetna tania legendarna karta. Jego pięciogwiazdkowa słaba stopa i statystyki dryblingu spowodują wiele problemów na skrzydle, a jego atrybuty pozycjonowania pomogą mu zająć dobre pozycje w ataku bez piłki.

Hidetoshi Nakatanarodowość oznacza, że ​​trudno jest połączyć go z innymi japońskimi graczami, ale ponieważ jest ikoną, nie powinno to mieć większego znaczenia. Można go kupić za mniej niż 85k i ma doskonałe statystyki we wszystkich obszarach ataku.

Bramkarze Icon zawsze stanowią świetny dodatek do Twojej drużyny. Bez względu na drużynę, z której korzystasz, będą łączyć się ze wszystkimi, więc nigdy nie musisz się martwić o zakup kolejnego bramkarza.

Najlepsze dwa tanie Icon GK to Petr Cech (około 300 tys.) i Iker Casillas (około 270 tys.). Ci dwaj gracze mogą stanowić różnicę między wygranymi a przegranymi i zdecydowanie są warci inwestycji.

Kim są najdroższe ikony FIFA 22?

Ronaldo jest najlepszym graczem w FIFA 22.

Nie Cristiano Ronaldo, brazylijska legenda. Jego karty z ikonami są najdroższymi graczami w grze i nie bez powodu.

Pele może mieć wersję z oceną 98, ale Ronaldo z oceną 96 kosztuje dwa razy więcej niż jego rodak.

Większość ludzi nie będzie w stanie pozwolić sobie na ponad 9 milionów, które kosztuje kupienie 96 Ronaldo, ale jego wersja z oceną 90 jest nadal fantastyczna, mając mniej niż 2 miliony.

Jest super szybki i zdobywa wszystko. Czego chcieć więcej od napastnika?

Za 700 tys. George Best oraz Wayne Rooney są dobrymi opcjami, szczególnie dla drużyn Premier League i/lub fanów Manchesteru United.

Oba mają tempo 90+, więc zadadzą obrażenia przeciwko silnej obronie, a ich statystyki dryblingu i strzelania znacznie pomogą ci w kolumnie goli.

Ferenc Puskas okazał się niezwykle popularny w grze FIFA 22 ze względu na jego wysokie/niskie tempo pracy. Rzadko cofa się i dlatego jest zawsze dostępny do szybkiej kontry, ponieważ nigdy nie odpływa daleko od bramki.

W zależności od zakupionej wersji będzie kosztować ponad 1 mln monet, a wersja z oceną 94 prawie 3 mln.Źródło : https://www.goal.com/en-za/news/fifa-22-best-icons-legendary-players-ultimate-team/blt4f6e731f63559330