Najlepsi gracze z pięciogwiazdkowymi umiejętnościami w grze FIFA 22


Umiejętności stają się coraz ważniejsze w ostatnich latach, a w grze FIFA 22 pojawiło się kilka nowych sztuczek, którymi można się pochwalić. Kim są więc najlepsi gracze o wysokich umiejętnościach w każdej kategorii cenowej?

Masz ochotę tańczyć sambę? Następnie wszystko, co musisz zrobić, to edytować prawy drążek za pomocą Neymara. | © EA Sports

Umiejętność była kluczem do mety od lat. A poza tym fajnie jest przebierać w umiejętnościach, więc potrzebujesz najlepszych graczy do tego zadania.

W grze FIFA 22 jest sporo graczy z pięciogwiazdkowymi umiejętnościami, ale ponieważ twoje Ultimate Team jest dla nas tak ważne, że nie tylko pokażemy Wam graczy o najwyższych umiejętnościach, ale podzielimy to według kategorii cenowych. Zacznijmy więc uruchamiać Elasticos!

Najlepsi gracze z pięciogwiazdkowymi umiejętnościami w grze FIFA 22

Dwóch najlepszych graczy, których możesz za to zdobyć w Ultimate Team, to R9 i Pelé. Ale ponieważ prawdopodobnie nie masz fajnych 5-15 milionów monet leżących w klubie, pokażemy ci alternatywy, które nie są tak oczywiste jak Pelé i R9, ale które nadal są OP – przynajmniej ze względu na ich przedział cenowy .

Dla tych z największym budżetem mamy Neymara. Kto jeszcze? Brazylijczyk od lat jest zdecydowanie najlepiej wyszkolonym graczem w grze. Oczywiście zawdzięcza to nie tylko swoim pięciogwiazdkowym gwiazdkom, ale także znakomitemu dryblingowi, idealnie dopasowanej postury i pięciogwiazdkowej słabej stopie, co czyni go jeszcze bardziej nieprzewidywalnym. Więc jeśli masz ponad 900 000, powinieneś dostać tę supergwiazdę.

Statystyki Neymara
Neymar jest tutaj oczywistym wyborem. | © FUTBIN

Kolejna kategoria cenowa jest dla tych, którzy grają regularnie, ale nie mają absolutnego banku. W tym celu wybraliśmy dwóch graczy. Numer 1 na naszej liście to Marcus Rashford – 5-gwiazdkowe umiejętności, strzelanie bramek i niedrogie. Jeśli masz 120k na atakującego, możemy Ci tylko polecić Anglika. LF, RF, ST, CAM – ten chłopak naprawdę potrafi grać na każdej pozycji.

Jeśli 120k to za dużo, a wysoko cenisz meta-gracze, Ousmane Dembélé z pewnością będzie ci znajomy. Facet kosztuje tylko 70k! Ale ma łącznie 10 gwiazdek i 86 dryblingów. Polecamy go nawet bardziej niż Rahsforda, po prostu dlatego, że ogólny pakiet jest ładniejszy, a Dembélé dokładnie trafia w metę w FIFA 22. Więc jeśli nadal potrzebujesz OP meta-drużyna Ligi Weekendowej, idź po to!

A jeśli jesteś zbyt biedny, aby otrzymać sugestie do tej pory, nie martw się, jedna została. Za jedyne 9k możesz zdobyć Saint-Maximina, idealnego gracza, który przyprawi przeciwnika o zawrót głowy. Niezależnie od tego, czy na LW, czy CAM – opaska Gucci jest nieskończenie zręczna.

A jeśli nawet 9k to za dużo, to Gelson Martins z AS Monaco to świetne rozwiązanie tymczasowe. 2k, mocny związek z Renato Sanches i świetny drybbler. Wolimy mieć Subbed go, ale nadal jest grywalny w początkowej XI.

Wszyscy mają oko na tanich graczy. Zwłaszcza w tym roku:Source : https://www.earlygame.com/fifa/best-5-star-skills-players-fifa-22/