Mniej niż 4% piłkarzy FIFA 22 zakończyło mecz kobiet


FIFA 22 zbliża się do końca swojego cyklu życia, ponieważ gracze przygotowują się do kolejnej odsłony rocznego symulatora piłki nożnej EA. Jednak dane sugerują, że w 10-miesięcznej historii gry tylko 4 procent graczy ukończyło mecz piłki nożnej kobiet.

Statystyki opracowane przez The Gamer pokazały również, że tylko odłamek bazy graczy w grze rozegrał mecz kobiet. Dane zostały zebrane przez śledzenie osiągnięcia Passion na wszystkich platformach z wyjątkiem Nintendo Switch. Aby zdobyć osiągnięcie, musisz „rozegrać mecz piłki nożnej kobiet”, ale zrobiła to tylko garstka zawodniczek.

Według PSNProfiles osiągnięcie to odblokowało 3,3 proc. graczy na Xboksie, 4,2 proc. na PlayStation, a 3,9 proc. na Steamie. Odpowiada to 3,8 procentom wszystkich piłkarzy, którzy uczestniczyli w co najmniej jednym międzynarodowym meczu piłki nożnej kobiet w grze FIFA 22.

Trofeum zostanie odblokowane, gdy rozegrasz mecze kobiet w trybie „Szybki mecz” w Pucharze Międzynarodowym Kobiet lub w meczach towarzyskich. Oprócz Pro Clubs możesz grać jako kobieta w Volcie, duchowym następcy FIFA Street. Jednak oba te tryby umieszczają Cię w zespołach mieszanych płci i zapewniają wyjątkowe wrażenia w porównaniu ze standardową taryfą FIFA.

Alex Scott została współkomentatorem w trybie kariery w grze FIFA 22, ale nie pojawia się w innych trybach, takich jak Ultimate Team.Źródło : https://sea.ign.com/fifa-22/188307/news/less-than-4-of-fifa-22-players-finished-a-womens-match