Mark Noble wręczył kartę kapitana w grze FIFA 22!


Marka Noble od wielu lat uosabia West Ham Way na boisku – a teraz zrobi to również na wirtualnym boisku!

Kapitan West Ham United Club otrzymał specjalną kartę „FUT Captains” w ramach najnowszej promocji w grze FIFA 22 Ultimate Team.

W Ultimate Team gracze rywalizują, aby zbudować swoje wymarzone składy i awansować w rankingach dywizji, budując „chemię” między swoimi graczami w zależności od klubowych i międzynarodowych powiązań.

A ponieważ Declan Rice i Tomáš Souček byli ostatnio odbiorcami potężnych wzmocnień w grze, Młoty mogą teraz pochwalić się wspaniałym trio pomocników FIFA!

Karta Noble’s FUT Captains jest częścią uczczenia bohaterów, którzy nosili opaskę dla swojego klubu i kraju – a niewielu z nich było tak bohaterskich w Claret & Blue, jak 34-letni kapitan urodzony w Canning Town.

Karta Noble, która ma potrwać dwa tygodnie (do piątku 23 kwietnia), może zostać nabyta poprzez pakiety w grze i może pochwalić się wyjątkową oceną OVR (ogólną) na poziomie 89, w porównaniu z początkowymi 75 w grze.

To z kolei wzmacnia przejście Noble’a z 76 do 93; jego tempo od 37 do 84; jego strzelanie od 67 do 80; jego drybling z 73 do 89; jego obrona od 72 do 87; i jego atrybuty fizyczne od 70 do 86 – w sumie kompletny pomocnik!

Dzięki czterogwiazdkowym umiejętnościom i czterogwiazdkowym ocenom słabej stopy, Noble udowodnił już, że jest popularnym wyborem wśród graczy FIFA – i z pewnością będzie kartą, w której każdy Młoty podniesie kontroler.

Noble zostaje 16. graczem West Ham, który w tym sezonie otrzymał kartę „Specjalną”.

Tylko w ostatnim miesiącu Andrij Jarmołenko otrzymał „Starcie Ligi Europy’ karta; Michail Antonio a ’Fantasy FUT’ karta; Souček a ’Liga Europy – zawodnik meczu’ zwiększyć; i ryżUrodziny FUT’ karta.

Aby uzyskać więcej ekscytujących treści FIFA 22 i gier w tym sezonie, obserwuj oficjalne konta @WestHamGaming na ŚwiergotInstagram i Twitch.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=1D5EE3DDB83B49FA8FDAB696C45B33F1&url=https%3A%2F%2Fwww.whufc.com%2Fnews%2Fmark-noble-handed-captains-card-fifa-22&c=11090002699050480137&mkt=fr-fr