Liverpool gwiazd wścieka się nad ocenami FIFA 22, a Virgil van Dijk jest gotowy do złożenia petycji


Liverpool gwiazd wścieka się nad ocenami FIFA 22, a Joe Gomez nazywa to „bańką”, Virgil van Dijk jest gotowy do złożenia petycji, aby podnieść drybling Joela Matipa, a Jordan Henderson wyrzuca swoją kopię VIP do kosza

  • Mohamed Salah został obniżony do 89 ogólnej oceny w ostatnim wydaniu
  • Curtis Jones uzyskał ogólną ocenę 73, co czyni go srebrną kartą jakości
  • Sadio Mane i Jordan Henderson również byli niezadowoleni ze swoich ocenGwiazdy Liverpoolu Mohamed Salah, Sadio Mane i Jordan Henderson nie mogli ukryć rozczarowania po tym, jak powiedziano im, że zostali obniżeni w FIFA 22.

Andy Robertson i Virgil van Dijk zostali sfilmowani, gdy w piątek rozdawali VIP-owskie kopie meczu swoim kolegom z drużyny.

Duet musiał także przekazać złe wieści o spadku ocen kilku graczy – i nie poszło to dobrze w centrum treningowym Liverpoolu AXA w Kirkby.

Andy Robertson i Virgil van Dijk byli zaskoczeni srebrnym ratingiem Curtisa Jonesa

Forward Salah, którego ogólna ocena została obniżona do 89 punktów w najnowszej edycji gry EA Sports, jako pierwszy wyraził swoją dezaprobatę.

„Dlaczego zdegradowałeś Mo? Spadł o jeden – zapytał Robertson.

’Nie wiem! W zeszłym sezonie strzeliłem więcej goli niż w poprzednim sezonie” – odpowiedział Salah.

– Wiesz też co, Mo? Jestem silniejszy od ciebie – zażartował Robertson.

Mohamed Salah i Sadio Mane (powyżej) byli rozczarowani obniżeniem oceny w FIFA 22

Mohamed Salah i Sadio Mane (powyżej) byli rozczarowani obniżeniem oceny w FIFA 22

– Milly! Milly! Czy możesz mi to wyjaśnić? Robbo jest silniejszy ode mnie! – krzyknął Salah przez salę zabiegową.

Van Dijk ujawnił następnie ocenę Sadio Mane senegalskiemu skrzydłowemu: „Nie jestem szczęśliwy! Nie jestem szczęśliwy!’ odpowiedział.

Następnie duet przeszedł do Curtisa Jonesa, a pomocnik miał tylko 73 ogólną ocenę, co czyniło go srebrną kartą jakości, ku zaskoczeniu kolegów z drużyny.

Gdy van Dijk podszedł do Gomeza, młody angielski środkowy obrońca mówi: „Bracie, już widziałem, to jest bałagan… nie chcę tego!”.

„Poważnie, Milly, na 100 osób, które mają tylko 30 strzałów, nawet moje tempo spadło!”

Następnie Robertson podszedł do kapitana Jordana Hendersona w stołówce, mówiąc: „Uważajcie chłopaki, ten może stać się agresywny”.

’Żartujesz? Co byłem w zeszłym roku? Czy coś poszło w górę? pyta Hendersona.

Para znalazła Joela Matipa i ujawniła jego ocenę, a van Dijk był bardziej niezadowolony z oceny Matipa niż jego kolega obrońca.

Drybling z ’68? Żartujesz z EA Sports? powiedział. – Zaczynam petycję, żeby Joel Matip miał co najmniej 85 lat!

Henderson zostaje sfilmowany, gdy wrzuca swoją VIP kopię gry do kosza, ale szybko ją odzyskuje.Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=EAED9ECA5D5C4B4BAE178C7568EF625A&url=https%3A%2F%2Fwww.dailymail.co.uk%2Fsport%2Ffootball%2Farticle-10050361%2FLiverpool-stars-fume-FIFA-22-ratings-Virgil-van-Dijk-ready-start-petition.html&c=4226913058900756871&mkt=fr-fr