Liny Esquire w K-popowych idolach BTOB Minhyuk i SF9 Dawon na turniej FIFA 22


Nie powinno być już niespodzianką, jeśli widzimy K-pop w innych dziedzinach, od mody po jedzenie i sport. Jest to jeden z największych przemysłów muzycznych na świecie i wiodący zasób kulturalny Korei Południowej. Jego wpływ jest dość oczywisty, ponieważ lojalni fani zawsze mają plecy swoich artystów. Nic więc dziwnego, że inne branże kręcą się wśród tych trendsetterów, aby promować swoją działalność. A teraz idole tacy jak Minhyuk z BTOB i Dawon z SF9 są gotowi do gry w FIFA 22.

Mieliśmy podobne Igrzyska Olimpijskie K-pop z wprowadzeniem ISAC i jego edycji eSports, podczas gdy Sunmi stworzyła piosenkę przewodnią, aby zakorzenić się dla DWG KIA podczas mistrzostw świata League of Legends w zeszłym miesiącu. Tegoroczne igrzyska olimpijskie, które odbyły się w Japonii, miały imponującą setlistę z kultowymi piosenkami K-pop, takimi jak Ateez, BTS i ONF. A teraz Esquire Korea wprowadziła K-popową wersję turnieju FIFA 22, w której gracze tacy jak weterani hip-hopu BIG Naughty i Code Kunst mają do idoli takich jak Minhyuk z BTOB i Dawon z SF9.

CZYTAJ WIĘCEJ
„Go or Stop”: Sunmi wydaje piosenkę przewodnią i teledysk dla mistrzów e-sportu DWG KIA

Dlaczego ISAC dzień sportu K-pop jest odwołany? MBC zastępuje go programem survivalowym „Wild Idol”

Najlepszy artysta w grze FIFA 22

Koreańska wersja magazynu dla mężczyzn wprowadziła sekcję eSports wraz z premierą wydania FIFA 2022. Piłkarska gra wideo jest jedną z najpopularniejszych gier w Korei Południowej. Salony gier są pełne młodych Koreańczyków grających w podobne gry wideo, podczas gdy idole grają w takie gry online w wolnym czasie. Ponieważ gry wideo eSport są popularnym hobby, Esquire Korea będzie gospodarzem turnieju celebrytów, w którym gracze będą grać w nowo wydaną grę FIFA 22.

Zawodnicy artysty to:
BIG Naughty – połączył siły z GQ Korea przy współpracy Lacoste x Peanuts.
Code Kunst – jest producentem trwającego rapowego programu survivalowego „Show Me The Money 10”.
Dawon z SF9 – został wciągnięty na okładkę magazynu Men’s Health, ale musiał zrezygnować po zakontraktowaniu Covid-19.
Ha Sungwoon – solista był wcześniej w wiadomościach o opuszczeniu agencji po wydaniu ostatniego albumu.
Layone – podzielił się zapowiedzią swojej nadchodzącej piosenki na Esquire Korea.
Minhyuk z BTOB – obecnie przygotowuje się do nadchodzącego solowego utworu „Good Night”.
NuckSal – został niedawno nagrodzony nagrodą „Męski multientertainer” w konkursie Brand of the Year 2021.
Woo Wonjae – był mentorem w programie survivalowym „Girls Planet 999”, gdzie zespół wykonał jego kultową piosenkę „We Are”.

Gdzie oglądać?

Turniej będzie emitowany w każdą środę i piątek o godzinie 19:00 czasu KST na kanale YouTube Esquire Korea, począwszy od 3 listopada. .

Jeśli masz dla nas materiał rozrywkowy lub historię, skontaktuj się z nami pod numerem (323) 421-7515

Source : https://meaww.com/esquire-k-pop-idols-btob-minhyuk-sf-9-dawon-fifa-22-tournament-hip-hop-code-kunst-woo-wonjae-nucksal