Kiedy pojawią się nagrody dywizji w FIFA 22? Wyjaśnienie czasów


FIFA 22 jest już w zasięgu wielu rąk i doprowadziło do tego, że ludzie zadają wiele pytań na temat gry. Na szczęście mamy cię przy sobie.

Podczas gdy gracze są zajęci uczeniem się wszystkich nowych sztuczek w grze, przyswajaniem nowych metod rozgrywki FIFA 22, gdy EA jest mistrzem swojej nowej technologii „hiperruchu” i realizmu, rozmowy online o niektórych aspektach FIFA 22 stały się już bardzo jasne.

FIFA Ultimate Team jest zdecydowanie najpopularniejszym trybem gry na przestrzeni lat od czasu jego premiery, a Division Rivals jest prawdziwym motorem rywalizacji. Po prostu: wygrywaj mecze, wspinaj się w dywizjach, wygrywaj nagrody, zdobywaj lepszych graczy i kontynuuj zwiększanie swojej rangi.

Czym są FIFA 22 Division Rivals?

Division Rivals to sezonowe zawody online, w których można grać solo lub w trybie współpracy, więc masz wybór, w jaki sposób chcesz grać, z partnerem, czy nie.

Tryb gry oparty jest na systemie rang opartym na umiejętnościach. Po prostu, im lepszy jesteś, tym trudniejsi są twoi przeciwnicy.

Wygrywaj mecze, aby wspinać się po szczeblach drabiny, a zwiększysz swoją rangę, dywizję, a następnie będziesz grać o najlepsze nagrody FIFA.

Jak długo trwa każdy sezon Division Rivals?

Division Rivals to jeden z najpopularniejszych trybów gry FIFA (EA Sports)

Czym różni się Division Rivals w grze FIFA 22?

W tym roku wprowadzono system drabinkowy. Oznacza to, że sposób, w jaki przechodzisz przez dywizje i zdobywasz nagrody, jest inny i zdecydowanie warto na to zwrócić uwagę.

Każda dywizja składa się teraz z trzech różnych aspektów:

Twoja ranga będzie odzwierciedlać, jak radzisz sobie w dywizji, a wraz z awansem Twoje nagrody będą smaczniejsze.

Etapy są tym, za co się podają, są częściami pomiędzy. Z każdym kolejnym etapem zbliżasz się do nowej rangi. Wygranie gry przesunie Cię o jeden etap do przodu, remis utrzyma Cię w obecnym punkcie, a przegrana cofnie Cię o jeden poziom, chyba że osiągniesz punkt kontrolny.

Punkty kontrolne są twoim bezpiecznym punktem. Jeśli kiedykolwiek grałeś w Crash Bandicoot na PlayStation 1 jako dziecko, wiesz o tym aż za dobrze. Uniemożliwiają Ci cofnięcie się dalej niż do punktu, do którego dotarłeś.

Kiedy w FIFA 22 pojawią się nagrody Divisional Rivals?

Kluczowe pytanie. Kiedy możesz spieniężyć te nagrody? Wychodzą w każdy czwartek, ale jeśli chodzi o czas, będzie to oczywiście zależeć od kraju, w którym mieszkasz, ale jeśli jesteś w Wielkiej Brytanii, jest to 8 rano.

Nagrody Divisional Rivals są zarówno tygodniowe, jak i sezonowe.Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=25C1C09E8671424AAEA1EE355D0C372B&url=https%3A%2F%2Fwww.sportbible.com%2Ffootball%2Ffifa-22-divisional-rewards-time-20210930&c=11292822282569125073&mkt=fr-fr