Kiedy nadejdzie data premiery FIFA 22 Ultimate TOTS? Wyjaśnienie finałowej drużyny sezonu


FIFA 22 Ultimate TOTS nadchodzi w tym tygodniu, a fani nie będą długo czekać, aż dowiedzą się o ostatecznym wyborze drużyny sezonu.

EA Sports w przeszłości wcześniej publikowało informacje, którzy gracze zdobyli League i World TOTS, więc nie jest jasne, jak długo będziemy musieli czekać na pełne ujawnienie.

Wiemy, że data premiery FIFA 22 Ultimate TOTS została zablokowana na koniec tego tygodnia, z odliczaniem, na które fani mogą zwracać uwagę.

FIFA 22 | Zwiastun Drużyny Roku

BridTV

7723

FIFA 22 | Zwiastun Drużyny Roku

https://i.ytimg.com/vi/ZD8-G9GJXfA/hqdefault.jpg

938760

938760

środek

13872

Kiedy wyjdzie FIFA 22 Ultimate TOTS?

EA Sports potwierdziło, że ostateczny wybór drużyny sezonu będzie dostępny w specjalnych paczkach jeszcze w tym tygodniu. Data premiery FIFA 22 Ultimate TOTS została ustalona na piątek 10 czerwca o godzinie 18:00 czasu BST. Będzie to godzina 13:00 czasu wschodniego w Ameryce Północnej i oczekuje się, że nastąpi to również wtedy, gdy po raz pierwszy dowiemy się, kto znalazł się w drużynie Ultimate Team of the Season Squad.

To ostatni TOTS, który ma zostać wydany w tym miesiącu, chociaż istnieje szansa, że ​​w pewnym momencie pojawi się kolejny. Ostatnie puste miejsce można zobaczyć na oficjalnej stronie EA Sports, co sugeruje, że ostatni skład może zostać ogłoszony przed premierą FIFA 23. Jednak w tej chwili Ultimate TOTS to ostateczny wybór drużyny, który ma pojawić się w czerwcu 2022 roku.

W przeciwieństwie do innych drużyn, FIFA 22 Ultimate TOTS nie została przegłosowana przez graczy, co oznacza, że ​​nie ma list nominowanych do sprawdzenia, zanim sprawy zostaną opublikowane jeszcze w tym tygodniu. Wiadomość od EA Sports dodaje: „Drużyna sezonu rozpoczyna się w piątek 29 kwietnia wraz z udostępnieniem w grze składu Community Team of the Season.

Nowe drużyny będą wypuszczane co tydzień między 29 kwietnia a 10 czerwca. Podczas Drużyny sezonu znajdziesz cotygodniowe WBS graczy i cele związane z TOTS, a także WBS Flashback dla graczy, którzy zdobyli TOTS w poprzednich drużynach. Będą również WBS dla graczy TOTS Moments i U23 TOTS Moments dla graczy, którzy mieli wyjątkowe chwile w sezonie 2021/22, a ponadto, aby ulepszyć SBC, aby pomóc ci wzmocnić swój skład.

Skład FIFA 17 Ultimate TOTS ma zostać wydany 10 czerwca i wygasnąć 17 czerwca.

W innych wiadomościach data premiery DLC WWE 2K22 Stand Back, zmienione postacie i cenaŹródło : https://www.hitc.com/en-gb/2022/06/06/when-is-fifa-22-ultimate-tots-release-date/