Jak zdobyć wszystkie zimowe dzikie żetony w grze FIFA 22?


Wiele gier wieloosobowych ma wydarzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku. FIFA 22 nie jest wyjątkiem od tego, a EA traktuje graczy wydarzeniem Winter Wildcards, które do tej pory było lepsze niż poprzednie wydarzenie Versus.

Podczas wydarzenia gracze będą mogli zbierać zimowe żetony dzikiej karty, które mogą odblokowywać pakiety lub graczy promocyjnych. Chociaż na początku wydarzenie wydaje się dość proste, pozostawia pewne luźne końce, na przykład sposób, w jaki gracze mogą zdobyć wszystkie zimowe żetony dzikiej karty.

Biorąc pod uwagę, że gracze dostępni w paczkach robią wrażenie, większość graczy nie może się doczekać, aby jak najlepiej wykorzystać to wydarzenie. Jeśli chcesz zebrać jak najwięcej zimowych żetonów dzikiej karty w FIFA 22, będziesz musiał skupić się na ukończeniu wyzwań budowania składu (SBC). Ukończenie pierwszego SBC dnia nagrodzi cię żetonem Winter Wildcard, który można wykorzystać do odblokowania różnych innych nagród.

Gracze będą mogli zebrać łącznie 25 żetonów, a jeden z nich zostanie im od razu wręczony za pośrednictwem Sklepu FUT. Ukończenie SBC i celów to najlepszy sposób na odblokowanie pozostałych 24 żetonów, a oto, co możesz odblokować za ich pomocą.

Zimowe żetony dzikiej kartyNagroda
1585+ śr. Pakiet 10 graczy
12Patson Daka: Zimowy gracz z dzikimi kartami
8Christian Günter: Zimowy gracz z dzikimi kartami
5Pakiet ostateczny
5Zestawy ikon do domu i na wyjeździe
381-89 śr. Pakiet 10 graczy
2Pakiet rzadkich graczy

Nagrody, które gracze odblokują za pomocą zimowych żetonów dzikiej karty, nie będą podlegać wymianie, a każdą nagrodę można odebrać raz. Przed podjęciem decyzji, które nagrody chcesz odblokować, wykonanie szybkiego wyszukiwania w Google/YouTube w celu sprawdzenia, która nagroda oferuje najlepszą wartość w swojej cenie, może być przyzwoitym pomysłem i pomóc Ci w pełni wykorzystać wydarzenie Winter Wildcards w FIFA 22.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=5B6413215D6E451FA1D30EC6DBEB91C4&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Ffifa%2Fnews%2Fhow-to-get-all-winter-wildcard-tokens-in-fifa-22&c=15934556770655644382&mkt=fr-fr