Jak ukończyć Revierderby SBC w FIFA 22 Ultimate Team? ⋆Ceng Aktualności


Ukazał się pierwszy jednozadaniowy SBC z trwającej obecnie promocji kontrataku FIFA 22 Ultimate Team, której nazwa pochodzi od jednej z najsłynniejszych rywalizacji w piłce nożnej.

Mecz piłki nożnej pomiędzy dwiema drużynami z Zagłębia Ruhry w Niemczech znany jest jako Revierderby. Tradycyjnie sprowadza się do meczu Borussii Dortmund z Schalke, jednej z najbardziej zaciekłych rywalizacji w piłce nożnej.

Jeśli interesują Cię te dwa pojedynki, masz tylko dzień i godzinę! Codzienny przegląd treści: – Revierderby SBC – Lucas Vazquez Showdown SBC – Geoffrey Kondogbia Showdown SBC #FIFA22 https://t.co/wkzXE8Dhjp

Jeśli chodzi o jednozadaniowy SBC, grudzień był jak dotąd rozczarowaniem w pierwszej trzeciej części FIFA 22 Ultimate Team. Z drugiej strony, jednozadaniowe SBC są kluczowe dla długoterminowego przetrwania FIFA 22 Ultimate Team. Te SBC są szczególnie przydatne dla początkujących, którzy są często wyceniani z większych, bardziej złożonych SBC. Fani FIFA 22 Ultimate Team będą zachwyceni Revierderby SBC.


Zadania, nagrody i recenzje Revierderby SBC dla FIFA 22 Ultimate TeamTasks dla Revierderby SBC

Liczba graczy Dortmund plus liczba graczy FC Schalke 04 musi wynosić co najmniej jeden.

Ta sama liczba lig: maks. 6 min

Złoci gracze: Min. 3

Rzadko: Min. 8

Ocena składu: Min 70

Chemia zespołu: min 85

Liczba graczy w Squad: 11

Koszt ukończenia Revierderby SBC to około 6200 monet. Koszt prawdopodobnie nie będzie się znacząco różnić, a ostateczny koszt ukończenia będzie zależał od tego, czy gracze FIFA 22 będą korzystać z własnej paszy.


Czym dokładnie jest Revierderby SBC w grze FIFA 22?

Revierderby SBC to pierwszy jednozadaniowy SBC w najnowszej promocji Versus FIFA 22 Ultimate Team. Ponieważ jest to jedyny w swoim rodzaju SBC, każdy gracz FIFA 22 będzie mógł go ukończyć tylko raz. W chwili pisania tego tekstu Revierderby SBC pozostało 48 godzin. Gracze, którzy chcą ukończyć ten SBC w FIFA 22 Ultimate Team, muszą działać szybko.


W FIFA 22 Ultimate Team spójrz na Revierderby SBC

Każdy gracz FIFA 22 Ultimate Team otrzymuje Premium Gold Players Pack w ramach Revierderby SBC. W grudniu Revierderby nie jest najgorszym jednozadaniowym SBC. Z drugiej strony nagrody mogły być nieco lepsze i nie są tak dobre, jak niektóre inne jednozadaniowe SBC, które FIFA 22 Ultimate Team wypuścił w przeszłości.


Source : https://www.cengnews.com/entertainment/how-to-finish-the-revierderby-sbc-in-fifa-22-ultimate-team-110415.html