Jak ukończyć francuski TOTS lub SBC wyboru zmiennokształtnych w FIFA 22? » FirstSportz


Francuskie TOTS lub zmiennokształtni Wybór gracza SBC
Aktualności FirstSportz

Jednozadaniowe SBC FIFA 22 przejęły grę, a nowe są publikowane podczas każdego wydarzenia promocyjnego. Jak ukończyć francuski TOTS lub SBC wyboru zmiennokształtnych w grze FIFA 22 już dziś.

Edycja FIFA 22 zakończy się wkrótce po tym miesiącu, ustępując miejsca edycji FIFA 23. W międzyczasie gra będzie zawierać kilka nowych promocji z nowymi nagrodami i SBC. Wykonywanie mniejszych zadań pomaga między innymi w zdobywaniu jedzenia i oszczędzaniu monet FUT. Jak ukończyć francuski TOTS lub SBC wyboru zmiennokształtnych w grze FIFA 22 już dziś.

Związane z: Jak zdobyć zawodnika Ousmane Dembele FIFA 22 Futties?

Francuskie TOTS lub zmiennokształtni Wybór gracza SBC

Francuskie TOTS lub zmiennokształtni Wybór gracza SBC
Francuskie TOTS lub zmiennokształtni Wybór gracza SBC

Jest to zupełnie nowy SBC z pojedynczym zadaniem, który będzie dostępny w grze przez ograniczony czas. Ukończenie będzie dość tanie, wraz z kilkoma przyzwoitymi nagrodami dla graczy.

W tym wydarzeniu gracze otrzymają kilka starych zmiennokształtnych i przedmiotów gracza TOTS, które od tego czasu wygasły w grze. Gracze mogą dodać do swojego składu wiele unikalnych kart, wypełniając ten SBC.

YouTube: klipy HecticTKS

SBC muszą wykonywać proste zadania, a oto wymagania do tego:

  • Ocena drużyny: co najmniej 86
  • Zgranie zespołu: co najmniej 65
  • 11 graczy w składzie

Przeczytaj także: Jak zdobyć kartę piłkarza Gelson Martins FIFA 22 Futties?

Ukończenie go od zera będzie kosztować graczy około 64 000-67 000 monet FUT. Koszt można jednak obniżyć za pomocą paszy z ekwipunku gracza.

Pozostanie w FIFA 22 przez 4 dni i jest z natury powtarzalny. Gracze zostaną nagrodzeni 1 z 3 francuskich graczy TOTS lub Shapeshifter jako nagrodę grupową.

Przeczytaj także: Jak zdobyć przedmiot piłkarza Allan Saint Maximin FIFA 22 Futties?Źródło : https://24ssports.com/how-to-complete-the-french-tots-or-shapeshifters-player-pick-sbc-in-fifa-22-firstsportz/