Jak ukończyć aktualizację SBC 81-87 w FIFA 22 Ultimate Team ⋆ Wiadomości Ceng


Kolejny zestaw SBC pojawił się w ramach promocji FUT Fantasy w FIFA 22 Ultimate Team. 81 – 87 Upgrade SBC to jedno z najbardziej ekscytujących dotychczasowych wyzwań budowania składu.

Promocja FUT Fantasy została wydana na początku tego miesiąca przez EA Sports i obejmowała dwie drużyny graczy, a także kilka kart graczy, które można było zdobyć dzięki różnym wyzwaniom i celom w grze.

– 81+ PP SBC – 81-87 Upgrade SBC – Fantasy FUT Malen SBC Gdyby ta karta Malen miała 4* WF, pokochałbym ją… WIĘCEJ MIŁOŚCI DO BUNDESLIGI#Fifa22 #FantasyFUT https://t.co/SZEXNJ6qFg

Chociaż ten SBC nie zapewnia bezpośrednio graczom FUT przedmiotów promocyjnych, będą oni mieli szansę wykupić losowego gracza Rary Gold z OVR od 81 do 87. SBC, takie jak aktualizacja 81-87, są przydatne do zdobywania przedmiotów, które mogą być używane przez graczy. w swoich wysiłkach zespołu Ultimate Team w przyszłości.

Ulepszenie 81-87 SBC można uzyskać, wykonując zadania wymienione poniżej w FIFA 22 Ultimate Team.


W FIFA 22 Ultimate Team, zadanie i recenzja aktualizacji SBC 81-87

W FIFA Ultimate Team zadania dla 81-87 Upgrade SBC

Rzadko: Min 2

Poziom gracza: Minimalny poziom złota

Chemia zespołu: min 20

Liczba graczy w Squad: 4

Gracze Ultimate Team będą potrzebować około 3000 monet FUT, aby ukończyć 81-87 Upgrade SBC od podstaw w momencie pisania tego tekstu. Ponieważ ten SBC ma ograniczoną liczbę zadań, gracze FUT mogą wykorzystać swoją istniejącą paszę dla graczy, aby obniżyć całkowity koszt jej ukończenia.

Gracze w FIFA 22 Ultimate Team mają trzy dni na ukończenie 81-87 Upgrade SBC, zanim wygaśnie, aby otrzymać kartę rzadkiego gracza Gold Player.


W FIFA Ultimate Team dostępna jest recenzja wersji 81-87 Upgrade SBC.

Gracze Ultimate Team mogą uzyskać akceptowalnego gracza Rare Gold po ukończeniu SBC. OVR nagrody wyniesie co najmniej 81 ze względu na charakter SBC. Gracze FUT stracą jednak dostęp do niektórych najlepszych kart w grze, jeśli limit zostanie ustawiony na 87 OVR.

SBC 81-87 Ulepszenie nie daje graczom FUT wyboru nagród, w przeciwieństwie do SBC wyboru gracza. Po zakończeniu SBC zostanie ujawniony losowy gracz. Ze względu na fakt, że jest to powtarzalny SBC, gracze będą mieli wiele okazji do ukończenia wyzwania i czerpania korzyści.

Podsumowując, chociaż Ulepszenie 81-87 SBC nie zapewnia znaczących nagród, jest przydatne dla graczy, którzy chcą poszerzyć swoją paszę poprzez zbieranie przedmiotów na przyszłe wyzwania.


Źródło : https://www.cengnews.com/entertainment/how-to-complete-upgrade-sbc-81-87-in-fifa-22-ultimate-team-365611.html