Jak grać w FIFA 22 online ze znajomymi na PC


FIFA 22 to jedna z najpopularniejszych sportowych gier wideo na świecie. Miliony ludzi na całym świecie lubią grać w tę grę online ze znajomymi. Oto kilka wskazówek, jak grać w FIFA 22 online ze znajomymi na PC.

1. Wybierz odpowiednią platformę.

FIFA 22 jest dostępna na PC, Xbox One i PlayStation 4. Jeśli grasz na PC, upewnij się, że Twój komputer sprosta temu zadaniu. Gra FIFA 22 do płynnego działania wymaga wysokiej klasy karty graficznej i procesora. Jeśli grasz na Xbox One lub PlayStation 4, Twój komputer powinien być więcej niż zdolny do obsługi gry.

2. Skonfiguruj ustawienia gry.

Zanim zaczniesz grać w FIFA 22 online ze znajomymi, skonfiguruj ustawienia gry. Obejmuje to wybór trybu gry, zespołu i dostosowanie ustawień graficznych. Wszystkie ustawienia gry znajdziesz w menu głównym.

3. Wybierz serwer gry.

Po skonfigurowaniu ustawień gry nadszedł czas, aby wybrać serwer gry. Listę serwerów gier znajdziesz w menu głównym. Wybierz serwer, który jest najbliżej Ciebie.

4. Dołącz do gry.

Po wybraniu serwera gry nadszedł czas, aby dołączyć do gry. Aby dołączyć do gry, otwórz menu główne i kliknij przycisk Dołącz do gry. Zostaniesz poproszony o podanie nazwy i hasła do serwera gry. Po dołączeniu do gry będziesz gotowy do rozpoczęcia gry.

5. Wybierz swój zespół.

Teraz, gdy jesteś w grze, nadszedł czas, aby wybrać swoją drużynę. W tym celu otwórz menu wyboru drużyny i wybierz z listy swoją drużynę. Możesz także zmienić drużynę w dowolnym momencie gry.

6. Zagraj w grę.

Po wybraniu drużyny i dołączeniu do gry nadszedł czas, aby rozpocząć grę. Aby zagrać w grę, kliknij przycisk odtwarzania. Zostaniesz przeniesiony do głównego ekranu gry. Z tego miejsca możesz sterować grą za pomocą klawiatury i myszy.

Chcesz rozegrać mecz towarzyski ze znajomymi przez internet? Właśnie to umożliwia tryb FIFA 22 Online Friendlies. Zaproś przyjaciela do gry online i śledź konkurencję przez pięć sezonów, aby zobaczyć, kto ma największe talenty na boisku — gracz z największą liczbą punktów po pięciu meczach wygrywa trofeum. Wraz z początkiem nowego sezonu możesz utrzymuj konkurencję, walcząc w obronie mistrzostwa lub odbierając je znajomym.


Gdzie mogę uzyskać tryb przyjazny online?

W grze FIFA 22 tryb meczów towarzyskich online można znaleźć w zakładce ONLINE.


Jak rozgrywać mecze towarzyskie online z meczami online w grze FIFA 22

Po prostu przejdź do meczów towarzyskich online i utwórz nowy sezon za pomocą opcji NOWY SEZON PRZYJACIÓŁ, a następnie zaproś znajomego do gry. Istnieje również sekcja, w której możesz zmienić ustawienia meczu i wyszukać informacje o swoim sezonie.

Pamiętaj, że twój przyjaciel musi być online w tym samym czasie co ty, aby zaakceptować twoje zaproszenie do gry przeciwko twojej drużynie.


Znajdź znajomych, udostępniając swój identyfikator konta

Utwórz konto w FIFPlay, dodaj tag gracza do swojego profilu i udostępnij go tutaj lub udostępnij swój identyfikator konta Origin, Xbox One lub PlayStation, aby znaleźć znajomych i zagrać w mecze towarzyskie online w grze FIFA 22. Możesz udostępnić swój identyfikator konta i platformę grasz w grę FIFA 22 za pomocą poniższego formularza komentarzy; Twoje informacje będą tutaj widoczne, aby inne osoby mogły dodać Cię do wspólnej gry w FIFA 22 online.

Podobnie jak w przypadku wielu innych gier, w FIFA 22 najlepiej gra się ze znajomymi, a w tegorocznej grze jest więcej opcji niż kiedykolwiek wcześniej dzięki dodaniu kooperacji online do Ultimate Team. Oto wszystko, co musisz wiedzieć o graniu z przyjaciółmi w grze FIFA 22, niezależnie od trybu, w którym się znajdujesz.jak grać ze znajomymi w FIFA 22bez względu na to, w jakim trybie grasz.

Jak grać w FIFA 22 ze znajomymi

W grze FIFA 22 możesz grać ze znajomymi w niemal każdym trybie, w tym w trybie kariery, który jest przede wszystkim rozgrywką dla jednego gracza. Przede wszystkim ty i znajomy możecie zagrać łeb w łeb w trybie Kick Off.

Rozpoczęcie

Podstawowy tryb, w którym rozgrywa się każda kanapowa rywalizacja, jest łatwy do zrozumienia: przejdź do opcji Rozpocznij w menu głównym, a zostaniesz poproszony o połączenie wszystkich kontrolerów i wybranie stron. Jeśli chcesz być po tej samej stronie drużynę, przesuń ikonę kontrolera na tę samą stronę.

Zaloguj się tutaj na swoje konto, a FIFA 22 będzie śledzić Twoje bezpośrednie pojedynki, dzięki czemu będziesz mógł zobaczyć, kto jest na szczycie w całym cyklu gry.

Przed rozpoczęciem możesz wybrać rodzaj meczu (Classic, UCL, Volta, House Rules itp.) oraz swoją drużynę.

Tryb Szybki mecz pozwala także zmienić długość każdej połowy meczu, a także szereg innych zabawnych ustawień, podczas gdy inne tryby gry trzymają się tradycyjnych zasad FIFA.

Jak grać w FIFA 22 Ultimate Team ze znajomymi

Najpopularniejszym trybem w FIFA jest nadal Ultimate Team, a opcje dla wielu graczy są w tym roku bardziej zróżnicowane niż kiedykolwiek; aby zagrać ze znajomymi, przejdź do sekcji Mecze towarzyskie w sekcji Graj.

Po wejściu do środka możesz wybrać grę kanapową lub grę online ze znajomym, a następnie potwierdzić swoją drużynę i typ meczu. Możesz także grać lokalnie w trybie współpracy w trybach Draft, Rivals i Squad Battles, naciskając trójkąt po znalezieniu meczu i dodaniu kontroler.

Możesz także grać w kooperacji online w Ultimate Team, naciskając R2 na PS4 (RT na Xbox One), aby uruchomić lobby kooperacji i zaprosić znajomego. Po dołączeniu znajomego możesz poszukać meczu w Rivals lub Squad Battles jak zwykle.

Jak grać w FIFA 22 Co-Op Seasons

Jeśli chcesz podbić świat z jednym znajomym, sezony współpracy w grze FIFA 22 to świetna zabawa; możesz stworzyć drużynę i rywalizować z innymi parami graczy, aby dotrzeć do pierwszej ligi.

Aby to zrobić, przejdź do sekcji Graj w menu głównym, wybierz, czy chcesz kontynuować istniejący sezon, czy rozpocząć nowy, następnie wybierz z listy, z kim chcesz grać, a na koniec wybierz drużynę, którą chcesz i poszukaj przeciwnik.

Jak grać w profesjonalne kluby ze znajomymi

Po raz kolejny niewiele się zmieniło w FIFA 22 Pro Clubs; wszystko, co musisz zrobić, to stworzyć własnego gracza, a następnie stworzyć drużynę lub dołączyć do jednego ze znajomych.

W zależności od liczby zaangażowanych przyjaciół, każdy będzie kontrolował własnego gracza, maksymalnie 11; aby zebrać wszystkich razem, po prostu zaproś ich do swojego klubu lub dołącz do ich.

Po dołączeniu do klubu możesz dołączyć do meczu, gdy wystarczająca liczba osób będzie online; po prostu naciśnij Play Match, gdy będziesz mógł wpaść do lobby i wybrać swoją pozycję.

Gra Volta ze znajomymi

Ostatnim, ale nie mniej ważnym elementem jest Volta, która wymaga najpierw wybrania typu meczu, w który chcesz zagrać. Niektóre z opcji obejmują tryb Single Match, Squads i Debiut fabularny, aw niektórych z nich możesz grać ze znajomymi .

Wybierz Squad Up, aby utworzyć poczekalnię, a następnie wybierz Zaproś znajomego, aby wybrać z listy graczy, którzy są online, a następnie graj online.

Jeśli chcesz grać ze znajomymi w trybie wieloosobowym na kanapie, przejdź do menu głównego i wybierz mecz Volta z trybu Kick Off.

To wszystko, co musisz wiedzieć o grze ze znajomymi w grze FIFA 22; aby uzyskać więcej wskazówek, sztuczek i przewodników, które pomogą Ci zdobyć punkty, odwiedź naszą oficjalną wiki z przewodnikiem.jak grać ze znajomymi w FIFA 22. Aby uzyskać więcej wskazówek, sztuczek i przewodników, które pomogą Ci zdobyć punkty, odwiedź naszą oficjalną wiki z przewodnikiem.

  • Przenoszenie punktów i monet FIFA 22 Ultimate Team do gry FIFA 23
  • Czy FIFA 22 nie działa? Jak sprawdzić stan serwerów EA
  • Odpowiedź: Czy Khouma Babacar występuje w grze FIFA 22?
  • Jak zdobyć zimowe żetony dzikich kart w grze FIFA 22
  • FIFA 22 Next Generation Players: Jak zdobyć pakiet piłkarzy nowej generacji i dlaczego go nie dostałeś

Czy możemy grać w FIFA 22 ze znajomymi online?

Nasz test gry międzyplatformowej będzie dostępny w sezonach online i meczach towarzyskich online, co oznacza, że ​​możesz grać w FIFA 22 ze znajomym na innej platformie lub wspinać się w dywizjach sezonów online przeciwko graczom, którzy mogą być na innych platformach.możesz grać w FIFA 22 ze znajomym na innej platformielub wspinaj się po dywizjach sezonów online, mierząc się z graczami potencjalnie grającymi na innych platformach.

Dlaczego nie mogę grać ze znajomym w grze FIFA 22 na PC?

Jeśli twój znajomy ma standardową wersję gry FIFA 22, nie będziecie mogli razem grać.

Czy mogę grać w FIFA na PC ze znajomym?

Omówienie gry międzyplatformowej Wersje gry FIFA 23 na PlayStation 5, Xbox Series X|S, Stadia i PC będą kompatybilne z rozgrywką międzyplatformową, podczas gdy wersje na PlayStation 4 i Xbox One będą kompatybilne z rozgrywką międzyplatformową.Wersje FIFA 23 na PlayStation 5, Xbox Series X|S, Stadia i PC będą ze sobą kompatybilne w trybie cross-playa wersje gry FIFA 23 na PlayStation 4 i Xbox One będą ze sobą kompatybilne w trybie cross-play.Źródło : https://qa.memenangkan.com/how-to-play-fifa-22-online-with-friends-pc