Irytujący błąd FIFA 22 sprawia, że ​​gracze dosłownie znikają z boiska


Gracze FIFA 22 podobno doświadczają irytującego błędu, który dosłownie sprawia, że ​​gracze znikają z boiska, a w najgorszym przypadku może nawet odsłonić bramkę.

FIFA 22 ma dobry start — przynajmniej przed pełną premierą. Konsensus jest taki, że jest lepszy niż poprzedni tytuł, chociaż wciąż jest miejsce na poprawę.

Nie oznacza to jednak, że jest wolny od błędów, które mogą zepsuć grę. Nie tylko ma taki, który powoduje wyłączenie konsol, ale ma też dziwaczny, który powoduje, że gracze znikają z boiska po dotknięciu piłki.

EA Sports/JCC

FIFA 22 wciąż ma kilka błędów, które należy naprawić.

Na początku klipu, który staje się wirusowy, gracz próbuje skierować piłkę z powrotem do bramkarza, używając obrońcy.

Jednak obrońca rozpływa się w powietrzu w momencie dotknięcia piłki. Przełęcz jednak nadal przechodzi.

Gdy bramkarz otrzyma piłkę, on również rozpływa się w powietrzu. Co gorsza, obaj gracze nie wracają na boisko. Zamiast tego przeciwnik chwyta piłkę i trafia do otwartej siatki.

„Jak coś takiego można zaakceptować w grze, która co roku pojawia się na tym samym silniku, z drobnymi zmianami?” powiedział użytkownik Twittera, który ponownie opublikował klip. Polubiono go ponad 3000 razy.

EA SPORTS jeszcze nie zgłosiło problemu. Ponieważ jednak film zyskuje na popularności w mediach społecznościowych, osoby, których to dotyczy, mają nadzieję, że przyciągnie ich uwagę.

Czas pokaże, czy poprawka pojawi się przed oficjalną premierą 1 października, czy też gracze będą narażeni na błąd przez kolejne tygodnie.

Source : https://www.dexerto.com/fifa/infuriating-fifa-22-bug-making-players-disappear-1664120/