Informacje dotyczące wymiany tokenów gracza FIFA 22 FGS, w tym nagrody i sposób ich zdobycia


Rozpoczął się nowy sezon e-sportu FIFA, co oznacza, że ​​fani Ultimate Team mogą teraz zacząć zdobywać tokeny wymiany piłkarzy FIFA Global Series (FGS) i inne nagrody do wykorzystania w grze FIFA 22.

Firma EA Sports wprowadziła gracz FGS Swap Tokens w FIFA 21, co dało graczom FUT szansę na zdobycie specjalnych tokenów, oglądając FIFA Global Series na Twitchu, aby następnie wymienić te tokeny w FUT i otrzymać nagrody, takie jak pakiety FIFA 22.

EA wprowadziło więcej nagród dla graczy do zdobycia w FIFA 22, w tym specjalne stroje, elementy do personalizacji stadionu i przedmioty wypożyczenia, które można zdobyć wraz z tokenami wymiany gracza FGS.

Czym więc są tokeny wymiany gracza FGS? A jak je zdobywasz?

Oto wszystko, co musisz wiedzieć o graczach FGS Swap Tokens w grze FIFA 22.

Gracz FGS Swap Tokens – Wszystko, co musisz wiedzieć

Czym są tokeny wymiany gracza FGS?

Tokeny wymiany graczy FGS wyglądają jak zwykłe karty graczy FUT, ale nie są używane w grze przez graczy. Zamiast tego gracze muszą wykorzystać te tokeny wymiany gracza w wyzwaniach budowania składu (SBC), aby otrzymać nagrody za pakiety.

Te SBC są powtarzalne, a gracze FUT mogą zdobyć do ośmiu tokenów wymiany gracza FGS w ciągu roku.

Gracze mogą zdobyć do pięciu nagród na kwalifikujące się wydarzenie i mają w tym roku szansę na zdobycie nagród kosmetycznych lub swojego klubu FUT, z nagrodami, takimi jak specjalne stroje, odznaki i motywy stadionowe.

W przeciwieństwie do zeszłego roku, w tym roku jest tylko jeden rodzaj gracza FGS Swap Token, a SBC, w których można je wykorzystać, pozostaną aktywne do czasu premiery nowej gry w przyszłym roku.

Nagrody FGS Swap obejmują pakiet Jumbo Rare Gold Players, który kosztowałby graczy 100 000 monet, gdyby kupili pakiet w sklepie FUT podczas wydarzenia promocyjnego.Sekcja zamiany FGS w wyzwaniach budowania składu FIFA Ultimate Team.


© EA SPORTS FIFA
Sekcja zamiany FGS w wyzwaniach budowania składu FIFA Ultimate Team.

Pełny podział SBC znajduje się poniżej:

  • 1 żeton – Premium Gold Pack (7500 monet)
  • 2 tokeny – Premium Gold Player Pack (25 000 monet)
  • 3 tokeny – pakiet Prime Gold Players (45 000 monet)
  • 4 Tokeny – Jumbo Rare Players Pack (100 000 monet)

Dzięki ośmiu tokenom dostępnym w trakcie gry FIFA 22 gracze mogą zapisać wszystkie swoje żetony i wymienić dwa pakiety Jumbo Rare Players lub odebrać różne nagrody.

Jak zdobywasz tokeny wymiany gracza FGS?

Aby zdobyć tokeny wymiany FGS, musisz upewnić się, że Twoje konta EA i Twitch są ze sobą połączone. Gdy to zrobisz, wszystko, co musisz zrobić, to obejrzeć kwalifikujące się wydarzenia Global Series, aby zacząć zdobywać nagrody. Aby połączyć swoje konta, postępuj zgodnie z procedurą opisaną poniżej:

Pełna lista, jak zacząć zdobywać tokeny wymiany FIFA 22, znajduje się poniżej:

  1. Połącz swoje konta Twitch i EA na ea.com/twitchlinking.
  2. Oglądaj 60 minut kwalifikującego się wydarzenia lub wydarzeń FIFA 22 Global Series, jeśli w jeden weekend jest ich kilka, na oficjalnym kanale EA SPORTS FIFA Twitch.
  3. Odbierz jeden token gracza FGS w grze
  4. Oglądaj więcej kwalifikujących się wydarzeń w różne weekendy, aby zdobyć więcej tokenów gracza FGS.
  5. Wymieniaj przedmioty z tokenów gracza FGS w grze na nagrody w postaci pakietów.

Jeśli gracze obejrzą 90 minut kwalifikujących się wydarzeń FIFA 22 Global Series, otrzymają wszystkie dostępne nagrody, w tym klubowe elementy kosmetyczne FUT.

Czy będziesz oglądać FIFA 22 Global Series na Twitchu? Daj nam znać w komentarzach!Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=C1C19EE9C2E44670B09C01A119B5C39E&url=https%3A%2F%2Fwww.msn.com%2Fen-ie%2Fnews%2Fother%2Ffifa-22-fgs-player-swap-tokens-info-including-rewards-and-how-to-get-them%2Far-AAPYwd9&c=8057838582636580613&mkt=fr-fr