Gracze FIFA 22 rzucają na „martwą” zawartość Ultimate Team


Pakiety otwierające to jedna z wielu rzeczy, które sprawiają, że FIFA 22 Ultimate Team jest tak uzależniająca, ponieważ desperacko polujemy na kolejnego gwiazdy. Na szczęście istnieje sposób, aby stwierdzić, czy dostajesz tablicę lub gracza, który wychodzi, zanim zobaczysz jego twarz.

FIFA 22 wylądowała, a chętni fani wskakują z powrotem w grind Ultimate Team na kolejny sezon. Oszałamiająca liczba paczek została już otwarta, ponieważ fani starają się przyciągnąć najwyżej ocenianych graczy w grze.

Mimo że EA sprawiło, że animacje paczki w tym roku były znacznie mniej rozciągnięte, wciąż jest okres niepewności, gdy czekasz, aż gracz się ujawni.

Jednak ci, którzy mają bystre oko, zauważą sposób, aby wiedzieć, jak dobra jest paczka z wyprzedzeniem.

Animacja pakietu plansz FIFA 22

Każda karta może się w jakiś sposób przydać, czy to jako starter w Ultimate Team, sub-impact czy karma SBC. Biorąc to pod uwagę, każdy otwiera paczkę z nadzieją na zdobycie kogoś, kto przynajmniej jest na deskach.

Te karty mają ocenę 83 lub powyżej, a w niektórych przypadkach mogą nadal mieć bardzo wysokie wartości w zależności od ich statystyk, ligi i kraju.

Darem od EA, który zapakowałeś dla gracza planszowego, jest to, że scena, na której pojawi się najlepsza karta w pakiecie, będzie miała pomarańczowe płomienie po obu stronach.

Gdy to zauważysz, wiesz, że masz gwarancję co najmniej karty z oceną 83 lub wyższą.

Animacja plansz FIFA 22

Animacja pakietu walkout FIFA 22

O ile pakowanie plansz gracza nie jest wcale złym wynikiem – fani naprawdę chcą zobaczyć walkout.

Jak sama nazwa wskazuje, te karty są oceniane 86 lub wyższy i towarzyszy im animacja gracza wchodzącego na ekran i odprawiającego jakąś uroczystość.

Podobnie jak plansze, te paczki są również spotykane z fajerwerkami, które rozświetlają ekran. Tym razem zobaczysz sześć różnych płomieni z całej sceny, aby wbić do domu, że zostałeś nagrodzony czymś szczególnie wyjątkowym.

Animacja pakietu walkout FIFA 22

Animacja wyjścia z gry FIFA 22 TOTW

Specjalni gracze, tacy jak karty Drużyny Tygodnia, mogą również odejść, jeśli mają wynik 84 lub wyższy, i znowu jest to fajerwerki.

Ten jest o wiele trudniejszy do zauważenia na początku, ale jest wyraźna gratisów, jeśli wiesz, gdzie szukać.

Gdy paczka po raz pierwszy się otworzy i zapalą się flary, jeśli karta ma mniej niż 84 ocenę, dwa przednie fajerwerki wystrzelą przed pozostałymi czterema.

Jeśli jednak gracz wyjdzie, wszystkie sześć wystrzeli w tym samym czasie, zanim twoja gwiazda Drużyny Tygodnia powoli pojawi się na ekranie.

Animacja plansz FIFA 22 TOTW

W ten sposób możesz stwierdzić, jak dobry jest pakiet, zanim zostanie ujawniony najlepszy gracz w środku.

Niektórzy fani narzekali, że animacje w tym roku są zbyt szybkie, zachęcając EA do nieco większego ich przeciągnięcia, aby otwarcia były bardziej zabawne.

Zaktualizujemy jego stronę o nowe informacje, które zostaną dodane lub odkryte przez fanów.


Aby dowiedzieć się więcej o grze FIFA 22, sprawdź nasze prognozy dotyczące następnej drużyny tygodnia, a także dowiedz się, jak odebrać darmowe pakiety Twitch Prime Gaming.

Kredyty obrazkowe: EASource : https://charlieintel.com/fifa-22-players-slam-dead-ultimate-team-content/143935/