Gracze FIFA 22 błagają EA SPORTS o przywrócenie spadków w FUT


Gracze FIFA 22 błagają EA SPORTS o powrót funkcja spadku w trybie Division Rivals w FIFA Ultimate Team, twierdząca, że ​​jej brak sprawia, że ​​gra jest mniej przyjemna.

FIFA 22 zdobyła wiele pochwał zarówno od krytyków, jak i społeczności. Twórcy nie tylko poprawili rozgrywkę, ale także przerobili niektóre z najpopularniejszych trybów gry, w tym Division Rivals.

Jednak jedną rzeczą, która nie podoba się fanom, była ich decyzja o usunięciu funkcji spadkowej. Uważają, że sprawia to, że granie w Division Rivals jest ogólnie mniej przyjemne, i zabrali się do mediów społecznościowych, aby wyjaśnić, dlaczego.

EA sports

Division Rivals to prawdopodobnie najbardziej konkurencyjny tryb FIFA 22.

W poprzednich iteracjach gry Division Rivals zawierało system oceny umiejętności, w którym gracze przechodzili w górę lub w dół w różnych dywizjach w zależności od ich wyników. Po drodze mogli awansować lub zdegradować.

Wszystko zmieniło się jednak w FIFA 22 wraz z wprowadzeniem nowego systemu drabinkowego. Gracze nadal mogą poruszać się w górę lub w dół po drabinie. Jednak w każdej dywizji znajdują się teraz punkty kontrolne, które uniemożliwiają graczom spadnięcie poniżej tego punktu.

Innymi słowy, spadek nie jest już możliwy, bez względu na to, jak kiepski jest zawodnik, a ludzie nie są z tego zadowoleni. Twierdzą, że utknęło w wyższych dywizjach w starciu z przeciwnikami powyżej ich poziomu umiejętności.

Mbappe FIFA 22
EA SPORTS

Gracze FIFA 22 nie są zadowoleni z braku spadków w Division Rivals.

W wątku Reddit zatytułowanym „Żałuję, że nadal mieli spadki”, gracz o imieniu /u/ASJ_ twierdzi, że nie lubi już grać, ponieważ utknął w zbyt wysokiej dywizji.

Najważniejszy komentarz w wątku, napisany przez /u/Upset_Elk_9980, odzwierciedla ten sentyment. „Tak, myślę, że również osiągnąłem szczyt w Dywizji 4” – powiedział. „Przestałem grać w FUT tbh i zamiast tego zagrałem w trybie kariery. Nie warte bólu piłki.

Niektórzy gracze byli jednak mniej sympatyczni. /u/TwabbyMcTwapface napisał: „Ludzie, to tryb gry oparty na rywalizacji. Sam dostałeś się do tej dywizji, nie zostałeś tam wrzucony przez EA. Jeśli twoi przeciwnicy są lepsi, naucz się poprawiać lub wysysać”.

Jednak inny gracz o nazwie /u/siderealpanic odpowiedział niezgodą, mówiąc: „Gry wideo mają być zabawne. Obecny format ma dużą, niepotrzebną wadę, która sprawia, że ​​gra jest mniej przyjemna dla dużej części bazy graczy.

Debata trwa. Należy jednak pamiętać, że drabinka zostanie zresetowana po zakończeniu sezonu 15 listopada 2021 r. Każdy gracz spadnie z powrotem do dywizji 10 i będzie musiał zacząć od nowa.

Mimo to jasne jest, że wielu graczy nie przepada za nowym systemem. Chcą, aby programiści zmienili go z powrotem tak, jak w poprzednich tytułach i nie zawahają się wyrazić swoich opinii, aby pomóc w urzeczywistnieniu tego.Source : https://www.dexerto.com/fifa/fifa-22-players-beg-ea-sports-to-bring-back-fut-relegation-1683701/