Gracz Eccles wygrywa mistrzostwa FIFA 22


Amatorski gracz z Eccles zajął pierwsze miejsce w turnieju FIFA 22. Hassan Baz został mistrzem FIFA po tym, jak pokazał swoje umiejętności w TalkTalk Future Fibre City Clash.

W turnieju odbyło się ponad 40 meczów między graczami z Manchesteru, Liverpoolu, Birmingham i Leeds, aby zobaczyć, kto był godny tytułu „Mistrza City Clash 2022”. Hassanowi udało się odejść z nagrodą pieniężną w wysokości 500 funtów oraz sześcioma miesiącami bezpłatnego Future Fibre od dostawcy internetowego TalkTalk, a także pakietem Amazon eero.

W turnieju zorganizowanym przez Battlefly wzięło udział ponad 130 graczy, którzy mieli nadzieję na zajęcie czołowego miejsca. Pod koniec turnieju Manchester strzelił 68 bramek, wygrywając w sumie 41 meczów z prawie 200. Przez cały turniej Hassan prowadził i jest teraz mistrzem PlayStation.

Czytaj więcej: Ograniczona liczba konsol PlayStation 5 dostępnych obecnie w Wowcher z rabatem do 15%

„Jako dumny Manc, dobrze było wznowić rywalizację piłkarską na wirtualnym boisku, pokonując Liverpool, Birmingham i Leeds – tak jak moja drużyna!” – powiedział Hassan.

„Właśnie przeprowadzam się, więc jestem naprawdę podekscytowany wygraną i mogę dobrze wykorzystać nagrodę pieniężną – nie mogła nadejść w lepszym momencie! Co więcej, wygranie darmowego Future Fibre przez sześć miesięcy będzie oznaczać, że będę mógł mieć najszybsze łącze szerokopasmowe w moim nowym domu, co jest dużym plusem w grach – kto wie, może pomoże mi wygrać więcej turniejów gier!”

Ben Cooper, szef marketingu — FTTP w TalkTalk, powiedział: „Wspaniale było patrzeć, jak miasta rywalizują ze sobą i rywalizują o zwycięstwo. Rozpoczęliśmy nasz turniej gier, aby dać ludziom możliwość nawiązywania kontaktów i spotkań towarzyskich, jednocześnie reprezentując ich miasto – to wspaniałe widzieć, jak wiele osób się angażuje. Jesteśmy bardzo podekscytowani, że możemy ogłosić zwycięzcę PlayStation The Future Fibre City Clash jako Manchester i świętujemy, że Future Fiber jest szerzej dostępne w okolicy”.

Kliknij tutaj, aby zobaczyć najnowsze nagłówki z Manchester Evening News

Źródło : https://www.manchestereveningnews.co.uk/news/uk-news/eccles-gamer-wins-fifa-22-23525624