Gaming „Fifa 22 Game”, MDJS zdobywa złoty medal – InfoMaroc


Gaming „Fifa 22 Game”, MDJS zdobywa złoty medal

Marokańskie Gry i Sporty (MDJS) zdobyły złoty medal w dyscyplinie gier „Fifa 22 Game” podczas 1. edycji Marokańskich Gier Sportowych w Biznesie (JMSE), które odbyły się w Bouskoura w dniach 1-3 lipca bieżącego roku pod egidą Stowarzyszenia Promocji Sportu w Biznesie w Maroku (APSEM) oraz Światowej Federacji Sportu w Biznesie (WFCS).

MDJS, reprezentowane przez Driss Malki, E-Sport Brand Manager, zdobyło złoty medal przeciwko drużynom z 28 innych firm, poinformował MDJS w komunikacie prasowym.

Pan Malki, poza obowiązkami w MDJS, jest kierownikiem technicznym reprezentacji FIFA w Królewskiej Marokańskiej Federacji Gier Elektronicznych (FRMJE). Drużyna ta zakwalifikowała się do FIFA eNations Cup (FIFA22 Gaming World Cup), organizowanego w Kopenhadze w lipcu 2022 roku. To historyczne kwalifikacje dla Maroka, jedynego afrykańskiego kraju wybranego spośród 24 narodów.

Gromadząc 1300 uczestników z 52 firm, pierwsza edycja Marokańskich Igrzysk Sportu w Biznesie skupiła uczestników i widzów wokół wartości propagowanych przez sport, takich jak duch zespołowy, solidarność, dzielenie się, wydajność i przekraczanie samego siebie.

Partner nr 1 sportu narodowego, misją MDJS jest wspieranie sportu marokańskiego poprzez wpłacanie wszystkich jego wyników do Narodowego Funduszu Rozwoju Sportu (FNDS), którego celem jest dofinansowanie działań federacji sportowych, wspieranie sportowców wysokiego szczebla reprezentujących Maroko oraz na finansowanie infrastruktury sportowej, zwłaszcza lokalnej.

Poza finansowaniem marokańskiego sportu za pośrednictwem FNDS, MDJS aktywnie przyczynia się do promowania praktyki i wartości sportu jako dźwigni włączenia i rozwoju poprzez wspieranie ze szczególną uwagą licznych wydarzeń i projektów w różnych dyscyplinach. dla kobiet, osób niepełnosprawnych i świata wiejskiego w ramach krajowego zasięgu terytorialnego.

MDJS przyczynił się również do rozwoju e-sportu w Maroku, tworząc platformę MDJS E-Sport lub uruchamiając pierwszy program poświęcony e-sportowi „3ich Lgame” emitowany na 2M (2 mln widzów w sezonie 1 i 3 miliony na sezon 2).

MDJS wspiera także kilka narodowych talentów, z których część broni obecnie barw Maroka w międzynarodowych konkursach. Jako firma odpowiedzialna społecznie MDJS uzyskała w styczniu 2019 odnowienie Znaku CSR przyznanego przez CGEM.

MDJS otrzymała tytuł „Zaangażowana Firma Roku 2020” podczas pierwszej edycji Maroko Sports Awards, która uhonorowała graczy w gospodarce sportowej, którzy wyróżnili się w 2020 roku innowacyjnymi, zaangażowanymi działaniami. i odpowiedzialny.

Zapoczątkowany w 2019 roku z okazji Międzynarodowego Dnia Sportu na rzecz Rozwoju i Pokoju, APSEM ma na celu promowanie uprawiania aktywności fizycznej i sportowej w miejscu pracy.

Jej główne misje to promocja, rozwój i struktura aktywności fizycznej i sportowej w środowisku zawodowym, rozpowszechnianie informacji i świadomość korzyści płynących z aktywności sportowej w miejscu pracy, nawiązywanie kontaktów między członkami w celu przyjacielskich spotkań, a także rozwój wszelkie działania przydatne w promocji sportu w biznesie w Maroku.

Chcielibyśmy podziękować autorowi tego posta za tę niesamowitą zawartość internetowąŹródło : https://latestgamingnews.coolnspicy.com/gaming/gaming-fifa-22-game-the-mdjs-obtains-the-gold-medal-infomaroc/