FIFA 22 zmierza w tym miesiącu do EA Play i Xbox Game Pass Ultimate


Jeśli zwlekałeś z zdobyciem FIFA 22, mamy dobre wieści, ponieważ gra ma wkrótce trafić do katalogów EA Play i Xbox Game Pass Ultimate. 23 czerwca zostanie udostępniony za pośrednictwem obu usług, co zostało potwierdzone przez EA.

FIFA 22 pojawiła się w październiku zeszłego roku i chociaż otrzymała ogromne pochwały za ulepszenia w rozgrywce, które przyniosła, ostrą krytykę skierowano na jej mechanikę skrzynek z łupami, coś, czego EA zawsze była celem. Nie powstrzymało to jednak jego sprzedaży od boomu, jak to się dzieje co roku.

Gracze Xbox będą mogli grać w FIFA 22 bez dodatkowych kosztów dzięki subskrypcjom Xbox Game Pass Ultimate. To samo dotyczy subskrybentów EA Play, ale warto zauważyć, że to członkostwo jest oferowane jako zachęta w ramach Xbox Game Pass Ultimate. Oznacza to również, że ci, którzy mają tylko subskrypcję EA Play na PS5, PS4, Xbox Series X/S, Xbox One i PC, również mogą wejść do gry.

FIFA 22 to ostatnia gra z serii z marką FIFA. Po prawie trzech dekadach gier pod szyldem firma wyda swoje przyszłe tytuły pod marką EA Sports FC. FIFA, organ zarządzający światową piłką nożną, powiedział, że pozwoli „zewnętrznym studiom i wydawcom” produkować gry wideo w przyszłości. Jednak do tej pory nie ogłoszono, które studio otrzyma prawa w następnej kolejności.

Tymczasem pojawia się coraz więcej spekulacji, że przyszłoroczna gra piłkarska EA będzie darmowa i będzie obsługiwać wiele platform. Jednak nic oficjalnego nie zostało jeszcze powiedziane w tej sprawie.

Jak powiedzieliśmy, 23 czerwca to czas, kiedy FIFA 22 trafi do EA Play i Xbox Game Pass Ultimate.Źródło : https://www.gameguru.in/sports/2022/17/fifa-22-headed-to-ea-play-and-xbox-game-pass-ultimate-this-month/