FIFA 22: Zdobądź darmowy pakiet PS Plus


Darmowy pakiet PS Plus już wkrótce! Wyjaśnimy, kiedy pakiet zostanie wydany i jak możesz go zdobyć.

Darmowy PS Pack będzie wkrótce dostępny w grze FIFA 22! | © Wczesna gra

Po raz pierwszy w historii FIFA odbędzie się darmowy pakiet PS Plus. Na wstępie możemy ujawnić że opakowanie jest naprawdę dobre. Szanse są duże, że wylosujesz wartościową kartę – za darmo i weźmiesz ją w każdy dzień tygodnia, prawda?

Wybaczcie graczom Xbox, nie będziecie musieli z niczym sobie poradzić. Niestety nic nie możemy na to poradzić. Przynajmniej na razie nie. Może coś będzie w przyszłości. Dla EA priorytetem jest promocja z Sony, ponieważ więcej graczy gra na PlayStation niż na Xboksie.

Czym jest pakiet PS Plus w grze FIFA 22?

Pakiet PS Plus to darmowy pakiet w grze FIFA 22, który otrzymujesz automatycznie, jeśli subskrybujesz PS Plus. Ponieważ i tak nie możesz grać w FIFA online bez subskrypcji PS Plus, nie musisz nic robić, aby otrzymać ten pakiet. Jeśli możesz grać w Ultimate Team bez PS Plus, skontaktuj się z nami. Żarty na bok, ten pakiet to powitalny prezent, który z przyjemnością weźmiesz. Sony prawdopodobnie będzie chciało zwrócić uwagę na swoją usługę PS Plus, aby przypomnieć graczom, że powinni odnowić subskrypcję, prawda? dostajemy Gracze FUT za darmosytuacja korzystna dla obu stron.

Kiedy pakiet PS Plus będzie dostępny w grze FIFA 22?

Niestety nie ujawniono jeszcze, kiedy PS Plus Pack będzie dostępny w FIFA 22, ponieważ ani EA, ani Sony nie podały nam daty premiery. Ale pakiet będzie dostępny w grze w ciągu najbliższych kilku tygodni, ponieważ szczegóły są już w kodzie gry. Gdy tylko poznamy datę premiery, damy Ci znać!

Jaka jest zawartość pakietu PS Plus w grze FIFA 22?

Pakiet PS Plus zawiera jedenastu graczy Gold Rare powyżej 82 graczy oraz jednego gracza do wypożyczenia spośród trzech graczy Icon Moment. To prawdziwy cracker, jeśli nas o to poprosisz. Jedenastu ponad 82 graczy w darmowej paczce jest już niesamowitych, miejmy nadzieję, że wylosujemy dobre karty. Proszę, tylko ten jeden raz, EA. ten Ikona Moment Wypożyczalni mogą być również wykorzystywani jako przyzwoite zamienniki – nie odmówimy temu.

Czy darmowy pakiet PS Plus jest również dostępny na konsolę Xbox?

Nie, pakiet PS Plus jest dostępny wyłącznie na PlayStation i dlatego nie jest dostępny na Xbox. Gracze Xbox będą musieli uzbroić się w cierpliwość, dopóki EA nie rozpocznie promocji z Microsoft.Źródło : https://earlygame.com/fifa/fifa-22-ps-plus-pack-free/