FIFA 22 trafi do Xbox Game Pass Ultimate za pośrednictwem EA Play


FIFA 22 wkrótce zastąpi FIFA 21 jako najpopularniejszy tytuł Footy do pobrania i grania w Xbox Game Pass Ultimate i EA Play.

Microsoft i Electronic Arts ogłosiły to w tym tygodniu, a nowa gra pojawiła się przed premierą FIFA 23.

Dobrą wiadomością jest to, że fani nie będą musieli robić nic więcej, aby uzyskać dostęp, poza aktualizowaniem aktualnej subskrypcji.

FIFA 22 | Zwiastun Drużyny Roku

BridTV

7723

FIFA 22 | Zwiastun Drużyny Roku

https://i.ytimg.com/vi/ZD8-G9GJXfA/hqdefault.jpg

938760

938760

środek

32600

Kiedy FIFA 22 jest darmowa w Xbox Game Pass Ultimate?

Microsoft ogłosił, że FIFA 22 dołączy do Xbox Game Pass Ultimate 23 czerwca 2022 r. Należy zauważyć, że gra EA Sports będzie dostępna tylko w ramach poziomu Ultimate. Dzieje się tak, ponieważ Ultimate jest jedynym, który ma dostęp do EA Play, co oznacza, że ​​będziesz musiał zapłacić trochę więcej, jeśli chcesz dodać FIFA 22 do swojej biblioteki.

Wiadomość od Microsoft wyjaśnia więcej: „z fundamentalnymi postępami w rozgrywce i nowym sezonem innowacji w każdym trybie. A jako członek EA Play możesz tego doświadczyć już 23 czerwca, kiedy FIFA 22 pojawi się na liście Play. A dzięki Xbox Game Pass możesz cieszyć się wszystkimi zaletami EA Play. Subskrypcja EA Play jest dołączona do Xbox Game Pass Ultimate bez dodatkowych kosztów”.

Osoby z istniejącą subskrypcją mogą uzyskać dostęp do specjalnych wyzwań dostępnych tylko dla członków oraz nagród w grze, w tym unikalnych elementów kosmetycznych. Inne nagrody obejmują dostęp do specjalnych dziesięciogodzinnych wersji próbnych, takich jak te, które są już dostępne w grze FIFA 22. Jeśli zdecydujesz się ją kupić, wszystkie zapisane postępy zostaną zachowane, dzięki czemu możesz kontynuować od miejsca, w którym przerwałeś. Członkowie oszczędzają również na zakupach treści cyfrowych EA dzięki 10% zniżce dla członków.

Więcej gier pojawi się w Xbox Game Pass w czerwcu 2022 roku, w tym Shadowrun Trilogy Console Edition 21 czerwca i Escape Academy 28 czerwca.

Czy masz coś do powiedzenia na temat tego artykułu?Źródło : https://www.forevergeek.com/fifa-22-coming-to-xbox-game-pass-ultimate-ea-play/