FIFA 22 Szybkie odzyskiwanie sprzedaży nie działa w aplikacji internetowej i towarzyszącej


Nowe aktualizacje są dodawane na końcu tej historii…….

Oryginalna historia (opublikowana 1 listopada 2021 r.):

FIFA 22 to najnowsza odsłona długoletniej serii EA FIFA wydanej 26 września. Ta gra wideo zawiera różne ulepszenia w porównaniu z poprzednią edycją.

Jednak nie był to dobry początek dla FIFA 22, ponieważ wielu graczy zgłaszało kilka rodzajów błędów od czasu jej wydania.

Widzieliśmy doniesienia o problemach, takich jak gracze, którzy nie mogą odebrać pakietu gier Prime, zaginieni gracze w bitwach drużynowych, opóźnienia w grze lub zawieszanie się i wiele innych.

A teraz pojawił się nowy problem w funkcji odzyskiwania szybkiej sprzedaży w grze FIFA 22. Ta funkcja umożliwia graczom odzyskiwanie przedmiotów FUT, które wcześniej zostały odrzucone przez opcję szybkiej sprzedaży.

Można to zrobić za pomocą aplikacji Companion lub aplikacji internetowej FUT. Gracze muszą po prostu dotknąć opcji odzyskiwania szybkiej sprzedaży, a następnie wybrać datę z górnego paska menu, gdy szybko sprzedają przedmiot.

Jednak niektórzy gracze skarżą się, że otrzymują błąd podczas korzystania z funkcji odzyskiwania szybkiej sprzedaży.

Oto kilka raportów w celach informacyjnych:

FIFA 22-Szybka-sprzedaż-odzyskiwanie-nie-działające
(Źródło)

Witam, mam duży problem. Nie mogę korzystać z funkcji Quick Sell Recovery w aplikacji internetowej FIFA 22. Próbowałem Chrome i Microsoft Edge. Z jakiegoś powodu nie może go załadować. Za każdym razem, gdy go naciskam: Wystąpił błąd podczas próby załadowania wyrzuconych przedmiotów. Czy ktoś zna sposób, aby to naprawić? (Źródło)

@EAHelp wydaje mi się, że wystąpił problem z funkcją odzyskiwania szybkiej sprzedaży zarówno w aplikacji internetowej, jak i aplikacji towarzyszącej. Za każdym razem, gdy na nią klikam, pojawia się komunikat „wystąpił błąd podczas próby załadowania wyrzuconych przedmiotów”. Czy jest na to jakieś rozwiązanie? (fifa 22) (Źródło)

Podczas próby odzyskania przedmiotu gracza za pomocą funkcji odzyskiwania szybkiej sprzedaży zgłasza błąd, który mówi „Wystąpił błąd podczas próby załadowania wyrzuconych przedmiotów”.

komunikat o błędzie szybkiej sprzedaży
(Źródło)

Jak wynika z powyższych raportów, problem ten niepokoi graczy korzystających z aplikacji mobilnej Companion i aplikacji internetowej FUT. Wygląda również na powszechny problem ze względu na wiele raportów od dotkniętych problemem graczy FIFA 22.

Na szczęście EA uznało ten błąd za pomocą narzędzia do szybkiej sprzedaży i potwierdziło, że jest on obecnie badany. Nie podano jednak ETA, kiedy dokładnie ten problem zostanie rozwiązany.

FIFA 22-Szybka-sprzedaż-odzyskiwanie-nie-działający-problem-potwierdzony
(Źródło)

Obecnie nie ma tymczasowego rozwiązania tego problemu, a osoby dotknięte nim będą musiały poczekać, aż twórcy gry go naprawią.

Zaktualizujemy ten artykuł, gdy pojawi się coś nowego w naszym powiadomieniu dotyczącym problemu z niedziałającym odzyskiwaniem FIFA 22 Szybka sprzedaż.

Aktualizacja 1 (31 października 2022)

13:02 (IST): Gracze FIFA 23 również zgłaszają (12, 3) problem polegający na tym, że odzyskiwanie szybkiej sprzedaży nie działa dla nich.

Na szczęście wsparcie EA uznało ten problem i potwierdziło, że zespół obecnie go bada.

Hej graczu, dziękuję za kontakt. Przykro nam słyszeć, że masz problem z odzyskiwaniem szybkiej sprzedaży. Nasz zespół zajmuje się tym problemem. Chciałbym dodać informacje o Twoim koncie do mojego raportu. Prosimy o przesłanie DM i możemy porozmawiać o szczegółach. -Jeff (Źródło)

Notatka: Mamy więcej takich historii w naszej dedykowanej sekcji Electronic Arts (EA), więc nie zapomnij ich śledzić.

PiunikaWeb zaczynał jako strona internetowa poświęcona wyłącznie dziennikarstwu śledczemu technologicznemu, skupiająca się głównie na wiadomościach „złamanych” lub „ekskluzywnych”. W krótkim czasie nasze historie zostały podchwycone przez takie firmy jak Forbes, Foxnews, Gizmodo, TechCrunch, Engadget, The Verge, Macrumors i wiele innych. Chcesz wiedzieć więcej o nas? Udaj się tutaj.

Źródło : https://piunikaweb.com/2022/10/31/fifa-22-quick-sell-recovery-not-working-on-web-companions-app/