FIFA 22 strzela gola podczas Świąt Bożego Narodzenia w Wielkiej Brytanii, a Just Dance 2022 przyciąga swoją propozycją przyjęciaSprzedaż w kraju pozostawia szczyt, w którym piękny sport szczególnie triumfuje wraz z COD: Vanguard i Mario Kart 8 Deluxe.

Jeśli mówimy o sprzedaży w dziedzinie gier wideo, w ciągu roku jest kilka kluczowych dat. Boże Narodzenie jest jednym z nich, odkąd zakup tytułów i konsol do rozdania (lub prezent od siebie) rośnie wykładniczo. W tym roku 2021, sezon świąteczny w Wielkiej Brytanii został oznaczony przez FIFA 22, która przypomina nam, dlaczego EA zwykle zamiata podczas wakacji w tym kraju.

Warto jednak zwrócić uwagę na popularność takich gier jak Call of Duty: Vanguard czy Mario Kart 8 Deluxe, które według danych dostarczonych przez centrum analiz GfK są umieszczone w druga i trzecia pozycja odpowiednio. Ponieważ jest to czas, w którym nie brakuje rabaty i oferty W kilku wyspecjalizowanych sklepach angielscy gracze nie przegapili okazji do zdobycia 2021 tytułów, takich jak Battlefield 2042, Far Cry 6 czy Marvel’s Guardians of the Galaxy.

FIFA 22

Ale mówimy o Bożym Narodzeniu, a to jest odpowiednik imprezy z przyjaciółmi lub rodziną. Z tego powodu Just Dance 2022 wyróżnia się szczególnie sprzedażą w ciągu ostatniego tygodnia, co prowadzi do wygodnego czwarta pozycja dzięki swojemu tanecznemu założeniu. Poza tym Top ma również obecność wieczne tytuły jak Minecraft czy Animal Crossing: New Horizons, które nigdy do końca nie znikają w tego typu wiadomościach.

Najlepiej sprzedające się gry w Wielkiej Brytanii

  1. FIFA 22
  2. Call of Duty: Straż przednia
  3. Mario Kart 8 Deluxe
  4. Just Dance 2022
  5. Marvel’s Spider-Man: Miles Morales
  6. Minecraft (edycja na Switcha)
  7. Przejście dla zwierząt: nowe horyzonty
  8. Pole bitwy 2042
  9. Far Cry 6
  10. Marvel’s Guardians of the Galaxy

Święta się skończyły, a my już jesteśmy skupieni witamy w 2022. Z tego powodu kilka firm spogląda wstecz na sprzedaż i trendy obserwowane przez cały rok, co dało nam podsumowanie roku 2021 na najlepiej sprzedające się gry, najczęściej wyszukiwane hasła w Google i więcej.

Subskrybuj kanał 3DJuegos na YouTube

Więcej informacji: FIFA 22, Just Dance 2022, wyprzedaże w Wielkiej Brytanii i Boże Narodzenie.Źródło : https://thenewstrace.com/fifa-22-scores-a-goal-during-christmas-in-the-united-kingdom-and-just-dance-2022-attracts-with-its-party-proposal/212643/