FIFA 22 Ricardo Pereira SBC: Pojawia się NIESAMOWITA karta retrospekcji


Promocja Shapeshifters przejęła rolę Drużyny Sezonu w FIFA 22 Ultimate Team, wprowadzając do gry całą gamę wspaniałych nowych graczy.

Zmiany pozycji graczy są głównym tematem wydarzenia, które może wyrzucić kilka nowych, zwariowanych kart, a w Drużynie 4 pojawi się więcej.

Ricardo Pereira zdobył kartę Flashback za pośrednictwem SBC, więc sprawdź poniżej jego statystyki i sposób, w jaki możesz go odblokować dla swojej strony.

Ricardo Pereira (OVR 94)

Pokaż szczegóły

Data rozpoczęcia: 9 lipca

Data wygaśnięcia: 17 lipca

Wymagania SBC

Ta karta reprezentuje szaloną wartość, a do zdobycia tej portugalskiej supergwiazdy potrzebny jest tylko jeden oddział z oceną 86.

Aby zdobyć tę kartę, musisz przesłać:

  • Minimum 1 zawodnik z Premier League
  • Minimalna ocena zespołu: 86
  • Minimalna chemia zespołu: 50

Z tą kartą synchronizuje się około 90 000 monetczy może to być najlepszy SBC w grze FIFA 22?

prm-trial-rs

Zmiennokształtni

Promocja Shapeshifters po raz pierwszy pojawiła się w FIFA 20, chociaż nie pojawiła się ponownie w FIFA 21, więc wiedzieliśmy już, jakiego rodzaju mechaniki się spodziewać.

Jak zawsze, gracze promocyjni otrzymają ogromne premie, ale także zmienią swoje karty, wraz ze zmianami pozycji graczy, szybkości pracy, słabych umiejętności stóp i zaktualizowanych atrybutów, aby lepiej pasowały do ​​ich nowej pozycji.

Drużyna zmiennokształtnych FIFA 20 1

Kliknij, aby powiększyć

PRZEKSZTAŁCONY TALENT – Nowe pozycje są na porządku dziennym w tej promocji

Trzy drużyny zostały już wydane w paczkach, z kilkoma obiektywnymi graczami dostępnymi po każdej stronie, a także kilkoma SBC pojawiającymi się w całej kampanii.

Zmiennokształtni mieli dwie premiery składu w FIFA 20, a EA dorównało i przekroczyło to, a przecieki mówią, że stanie się to czterotygodniową imprezą zderzakową, a Team 4 już wkrótce!

Sprawdź nasze prognozy Shapeshifters Team 4 tutaj.Źródło : https://realsport101.com/fifa/fifa-22-ricardo-pereira-flashback-sbc-how-to-unlock-start-expiry-date-price-rewards/