FIFA 22 PS4 34,99 £ (bezpłatne klikanie i odbieranie) @ Very


FIFA 22 na PS4 – Rozpocznij nowy sezon z bardziej realistyczną rozgrywką niż kiedykolwiek wcześniej.

FIFA 22 jeszcze bardziej przybliża grę do rzeczywistości dzięki znaczącym postępom w rozgrywce i nowemu sezonowi innowacji w każdym trybie. Nowe funkcje rozgrywki obejmują przeróbkę bramkarza, która zapewnia więcej spokoju na najważniejszej pozycji na boisku, a także nową fizykę piłki, bardziej realistyczny, wybuchowy sprint i nową taktykę ataku, która pozwala przejąć kontrolę nad grą drużyny.

W trybie kariery spełnij swoje piłkarskie marzenia, tworząc i prowadząc do chwały najnowszy klub w grze. VOLTA FOOTBALL nagradza Cię za Twój talent dzięki odnowionej rozgrywce na małych stronach oraz nowym sposobom gry i postępów w każdym sezonie. Zbierz drużynę w profesjonalnych klubach dzięki ulepszonej personalizacji drużyny i zaktualizowanym postępom, a także powitaj z powrotem najbardziej pamiętnych graczy jako nowych bohaterów FUT w FIFA Ultimate Team.

Jakkolwiek grasz, ciesz się ponad 17 000 graczy, ponad 700 drużynami i ponad 30 ligami, w tym Ligą Mistrzów UEFA, CONMEBOL Libertadores i nową Ligą Konferencyjną UEFA – dostępną tylko w grze FIFA 22.

Goalkeeper Rewrite – Ciesz się nowym poziomem inteligencji na ostatniej linii obrony, odblokowując bardziej niezawodne zatrzymywanie strzałów i mądrzejsze podejmowanie decyzji między słupkami.

Prawdziwa fizyka piłki — dane ze świata rzeczywistego przenoszą fizykę piłki na nowy poziom realizmu. Dostrojone parametry, takie jak prędkość, zboczenie, opór powietrza, opór powietrza, tarcie o podłoże i tarcie toczenia – oznaczają, że każdy dotyk będzie wyglądał, poruszał się i latał jak w rzeczywistości.

Wybuchowy sprint – zmień dynamikę sytuacji jeden na jednego, ciesz się większą kontrolą nad przyspieszeniem podczas dryblingu lub obrony. Zwab przeciwników i wybierz, kiedy uwolnić pełną prędkość.

Nowa taktyka ofensywna – Uzyskaj większą kontrolę nad tym, jak chcesz grać swoją drużyną. Skonfiguruj swój zespół z różnymi stylami na każdej połowie boiska.

  • Ocena wiekowa graczy: 3 lata +Source : https://www.hotukdeals.com/deals/fifa-22-ps4-ps3499-free-cc-at-very-3809780