FIFA 22: Przedsezon | WePC


Ostatnia przejażdżka


W miarę jak przygotowujemy się do premiery FIFA 23, robimy ostatnią frajdę z FIFA 22. FUTTIES niedługo dobiegnie końca, tradycyjnie ostatnia impreza w cyklu FIFA Ultimate Team, ale w tym roku zobaczymy dodatkowe wydarzenie.

Przed sezonem

Wydarzenie przedsezonowe jest tym, do czego podpowiada obecny ekran wczytywania. Wygląda na to, że najlepsi gracze w grze nadal pozostaną w paczkach, z ShapeShifter Ronaldo i Drużyną Sezonu Vinicius Jr. oraz kartą Bohatera, najprawdopodobniej jest to Ginola.

CZYTAJ TERAZ: Tryb kariery FIFA 23.

Podobnie jak w przypadku wydarzenia FUTTIES, siła Pre-Season będzie pochodzić z tego, co EA wyda w SBC. FIFA 22 jest już nieaktualna z graczami w grze, jednak jeśli sprawdzisz Ultimate Team, zobaczysz, że niektórzy gracze zostali zaktualizowani o nowe składy.

Nie jest to gwarantowane, ale bezpiecznym zakładem byłoby SBC z nowymi ruchami będącymi główną częścią tej nowej promocji.

Do tej pory są plotki wskazujące na showdown SBC dla Manchesteru United przeciwko Liverpoolowi. Dwóch piłkarzy, o których mówią plotki, to nowy człowiek Manchesteru United, Christian Eriksen, przeciwko nowemu napastnikowi Liverpoolu, Darwinowi Núñezowi.

Nagromadzenie FIFA 23

Karty przedstawione w tym wydarzeniu będą niesamowicie wysoko ocenianymi kartami końcowymi, które z pewnością uzupełnią drużynę każdego gracza. A także zbuduj szum wokół premiery FIFA 23 30 września.

TERAZ PRZECZYTAJ: Darwin Núñez przewidział ocenę dla FIFA 23.

Przedsezon wygląda na gotowy do zaoferowania graczom nagród, które mogą zdobyć w grze FIFA 23, więc kiedy w końcu dostaną ręce w grze, mogą mieć przewagę. To świetny sposób na przygotowanie graczy do nowej gry.

Ostatnie wydarzenie Ultimate w grze FIFA 22 rozpocznie się 19 sierpnia o 18:00.


WePC jest obsługiwany przez czytnik. Kupując za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską. Ucz się więcej


Źródło : https://www.wepc.com/gaming/fifa/fifa-22-pre-season/