FIFA 22 pojawi się w EA Play i Xbox Game Pass 23 czerwca


EA potwierdziło, że EA Sports FIFA 22 w końcu dołączy do linii gier EA Play wraz z innymi wspaniałymi ofertami wydawcy. Usługa jest również dostępna w ramach Xbox Game Pass, co oznacza, że ​​abonenci Game Pass będą również mieli dostęp do FIFA 22 bez dodatkowych kosztów.

Gra będzie dostępna do pobrania za darmo za pośrednictwem EA Play od 23 czerwca. Gra jest najnowszą odsłoną niezwykle popularnej serii gier piłkarskich i nadal jest jednym z najbardziej udanych tytułów wydawcy.

Następna gra z serii zostanie prawdopodobnie ujawniona wkrótce, a jej premiera zaplanowana jest na wrzesień. Zazwyczaj gry wychodzą we wrześniu, co oznacza, że ​​gra jest tuż za rogiem.

Przeczytaj także: FIFA zmieni nazwę na „EA Sports Football Club”, ponieważ EA daje zielone światło dla tej decyzji

FIFA 22 pojawia się w EA Play i Game Pass, dostępna do pobrania od 23 czerwca

EA zwykle dodaje gry z serii FIFA do EA Play w pobliżu premiery nowej gry z serii. FIFA 21 została dodana do usługi mniej więcej w tym samym czasie w zeszłym roku, dając grze dodatkowy wzrost popularności i graczy tuż przed premierą nowego tytułu.

To najprawdopodobniej dobrze się sprawdziło dla wydawcy, ponieważ oznacza to, że gra jest wystawiona na jeszcze szerszą publiczność. Od jakiegoś czasu franczyza jest ostoją branży gier i osiągnęła dość przełomowy punkt w swojej ewolucji.

Niedawno ogłoszono, że w przyszłości, po FIFA23, franczyza nie będzie już używać oficjalnego znaku towarowego „FIFA”, ponieważ EA i międzynarodowy organ zarządzający piłką nożną postanowili nie przedłużać umowy licencyjnej. Oznacza to, że następna gra z serii będzie ostatnią, która będzie nazywać się „EA Sports FIFA”.

Od lipca 2023 roku franczyza będzie znana jako „EA Sports FC”, potwierdził EA.

Dziękuję za przeczytanie do końca tego artykułu. Aby uzyskać więcej takich informacji i ekskluzywnych treści technicznych, takich jak nasza strona na Facebooku

Źródło : https://naijaonpoint.com.ng/fifa-22-is-coming-to-ea-play-and-xbox-game-pass-on-june-23/