FIFA 22: opublikowano listę najlepiej ocenianych Meksykanów w MLS


Chicharito jest jednym z 10 najlepszych Meksykanów w MLS (zdjęcie: Instagram / @ ch14)
Chicharito jest jednym z 10 najlepszych Meksykanów w MLS (zdjęcie: Instagram / @ ch14)

Premiera gry wideo o piłkę nożną jest coraz bliżej, a teraz ujawniono średnie lub oceny najlepszych graczy w Major League Soccer (MLS). Na liście najlepszych 10 wyróżnia się dwa meksykańskie elementy, oprócz starego znajomego z ligi meksykańskiej.

Meksykanie w tym rankingu są Świeca Carlosa Los Angeles Football Club (LAFC) ze średnią 83 i Javier Chicharito Hernández z La Galaxy z wyceną 78; obaj są graczami franczyzowymi swoich klubów. Oprócz tego, że są ważnymi elementami sportowymi, służą również kibicom jako postacie publiczne i medialne.

Również na liście jest Raúl Ruidíaz z 79 punktami na swojej karcie do gier wideo, stary znajomy ligi meksykańskiej. Były piłkarz Monarcas Morelia pozostawił bardzo dobre uczucia w krajowej piłce nożnej; w rzeczywistości peruwiański taran ogłosił się jako dwukrotny mistrz punktacji, w Turnieju Clausura 2017 i Apertura 2016. Teraz atakujący Sygnalizatory Seattle Jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci w lidze, był nawet jednym z najważniejszych elementów w meczu All Stars przeciwko Liga MX.

Pełna lista najlepszych piłkarzy w MLS (Zdjęcie: Twitter / @ MLS)
Pełna lista najlepszych piłkarzy w MLS (Zdjęcie: Twitter / @ MLS)

Carlos Vela-83 (LAFC)

Luis Nani-82 (Miasto Orlando)

Gonzalo Higuain-81 (Inter Miami)

Nicolás Lodeiro-80 (Sygnalizatory Seattle)

Alejandro Pozuelo-80 (Toronto)

Josef Martínez-80 (Atlanta United)

Raúl Ruidíaz-79 (Sygnalizatory Seattle)

Blaise Matudi-79 (Inter Miami)

Javier Hernandez-78 (LA Galaxy)

Carles Gil-77 (Rewolucja w Nowej Anglii)

Ruidíaz jest jednym z najwybitniejszych napastników w MLS (fot. Gary A. Vasquez / Reuters)
Ruidíaz jest jednym z najwybitniejszych napastników w MLS (fot. Gary A. Vasquez / Reuters)

Oprócz ogólnego średniego rankingu, za pośrednictwem swojego oficjalnego konta na Twitterze, MLS opublikowało 10 najlepszych Inne kategorie, w których wyróżniają się meksykańscy piłkarze czy byli bojownicy Ligi MX, to np. bramkarz. Pedro Gallese, peruwiański bramkarz i były obrońca bramki Veracruz, jest szóstym najlepszym w całej lidze Stanów Zjednoczonych.

ten pomocnik to jedna z najbardziej konkurencyjnych kategorii, jest też przedstawiciel Meksyku: chodzi o Jonathan dos Santos LA Galaxy, który ma ocenę 77 punktów i plasuje go na ósmym miejscu. Po drugie, Lucas Zelarayán, dawna postać Tiger and Columbus Crew, jest dziesiątą najlepszą połową w MLS z 76 jednostkami oceny.

Jona stał się ostoją w grze LA Galaxy (fot. Jayne Kamin-Oncea / Reuters)
Jona stał się ostoją w grze LA Galaxy (fot. Jayne Kamin-Oncea / Reuters)

Z szacunkiem do prędkość, Jedna z najbardziej pożądanych cech gry wideo, Meksyk znajduje się w pierwszej dziesiątce. Na trzecim miejscu jest Meksykanin. Jürgen Damm, skrzydłowy Atlanta United z prędkością 92 punktów.

W tej samej kategorii sprintu, na czwartej pozycji w klasyfikacji generalnej i z 91 jednostkami tempa, znajduje się Kolumbijczyk Yimmi Chara, który przywdział barwy Rayados de Monterrey i Dorados de Sinaloa, ale teraz broni Seattle Sounders. Dziesiąty, ale nie mniej ważny, to były monarcha Andy Polo, gracz gra dla Portland Timbers i z 90 punktami prędkości opuścił elementy takie jak Yeferson Soteldo z góry.

Wreszcie zmieniająca się kategoria, Kanadyjczyk i były napastnik Puebla, Lucas Cavallini, jest piątym piłkarzem z największy cud fizyczny MLS z łączną liczbą 85 punktów w tej cesze.

Jürgen Damm jest jednym z najszybszych piłkarzy w MLS i na całym kontynencie (fot. Dennis Schneidler / Reuters)
Jürgen Damm jest jednym z najszybszych piłkarzy w MLS i na całym kontynencie (fot. Dennis Schneidler / Reuters)

W porównaniu do Top 10 w Liga MX zawodnik z najlepszą oceną to Andre Pierre Gignac z 81 punktami kwalifikacyjnymi; w tym obszarze MLS jest lepszy, ponieważ Świeca Carlosa ma o 2 jednostki ogólne więcej niż francuski. Jednak liga meksykańska ma lepszy dziesiąty element, Luis czaka Rodriguez Ma średnio 78 punktów, o jeden więcej niż Hiszpan Carles Gil.

CZYTAJ DALEJ:

Kim są najwyżej oceniani meksykańscy piłkarze w grze FIFA 22?

Liga MX: kto jest 10 najlepszymi graczami w FIFA 22

Postacie związane z piłką nożną, które padły ofiarą przestępstwa w Meksyku

„Byłby fantastycznym prezydentem”: sarkastyczne przesłanie Davida Faitelsona do Cuauhtémoc BlancoSource : https://thenewstrace.com/fifa-22-the-list-of-the-best-rated-mexicans-in-mls-was-released/190364/