FIFA 22: Odrzuć ku chwale


EA Sports wprowadza nowe „specjalne” karty do FIFA 22 Ultimate Team co tydzień. Deweloperzy umieszczają graczy premium w paczkach, a także oferują kilka, do których można grindować poprzez wyzwania i cele budowania składu. Ten stały napływ nowych, pożądanych graczy oznacza, że ​​nawet bardzo dobre karty dość szybko odpadają. Wiele z nich osiągnie dno i osiągnie cenę „odrzuć”, co oznacza, że ​​odrzucenie ich przez menu zrekompensuje ci tyle monet FUT, ile otrzymasz za wystawienie ich na rynku transferowym.

Ale to nie znaczy, że te karty są złe. W rzeczywistości jest całkowicie możliwe stworzenie świetnego zespołu, używając wyłącznie graczy, którzy mieszczą się w tym przedziale cenowym „odrzuć” i nadal są konkurencyjni na wyższych szczeblach FIFA 22 Ultimate Team. Oto zespół, który stworzyliśmy za mniej niż 170 000 monet, które zaangażowany gracz może zarobić po prostu grając w tryby gry, takie jak Rivals i Squad Battles, przez tydzień lub dwa i otwierając nagrody. Wszystkie te karty są dostępne na rynku transferowym za ich cenę odrzuconą lub kilka tysięcy więcej, a drużyna otrzymuje 100 punktów zgrania w grze, a wszyscy są na pełnej chemii, z wyjątkiem Adela Taaraba na 8.

Podążaj z nami do końca podróży, a opowiemy Ci, jak poszło w Lidze Weekendowej Mistrzostw FUT!

Bramkarz: Koen Casteels

Casteels jest prawdopodobnie najlepiej znany większości graczy FUT jako pasza – tania, 86-stopniowa, rzadka karta złota, która pomaga poprawić oceny drużyn w celu ukończenia SBC. Ale doskonale nadaje się do użytku w grze. Na 6’6″ trudno mu przerzucić piłkę i ma cechę „Comes For Crosses”, co oznacza, że ​​agresywnie broni swojego obszaru. Znalezienie odpowiedniego bramkarza w FIFA 22 to dziwnie osobista sprawa, ale z naszego doświadczenia wynika, że ​​Casteels to solidna opcja. W tym zespole pomaga również chemią.

Boczni obrońcy: Kevin Mbabu i Alex Moreno

Podstawowy Rare Gold Kevin Mbabu kosztuje mniej niż 2000 monet i robi wszystko, czego potrzebujesz obrońcami w systemie czterech obrońców: biega bardzo szybko i kompetentnie kopie piłkę. Nie jest krzykliwy, ale oszczędza monety i wykonuje swoją pracę.

Tymczasem The Winter Wildcards Alex Moreno jest praktycznie namiotem dla tego zespołu, który w momencie pisania wzrósł do ponad 20 000 monet, ale jego połączenie fantastycznego tempa podstawowego, podań i dryblingu oznacza, że ​​zapewni mnóstwo użyteczności w lewy obrońca, a nawet może wygodnie wejść do defensywnego pomocnika, jeśli musisz żonglować graczami w późnej fazie gry.

Środkowi obrońcy: Maxence Lacroix i Pau Torres

Francuski obrońca Maxence Lacroix uzupełnia wolfsburgskie trio na tylnej straży, zapewniając silne powiązania chemiczne zarówno z Casteels, jak i Mbabu. Kosztuje około 1000 monet i ma 88 bazowego tempa i wystarczająco solidnych statystyk obronnych, aby utrzymać fort, nawet gdy przechodzimy do 2022 roku. Casteels, Lacroix i Mbabu byliby pierwszym celem wymiany, gdy ten zespół otrzyma ulepszenia, ale kombinacja tempo, równowaga i chemia, które zapewniają, są nadal wystarczające, aby wykonać zadanie.

Tymczasem zimowe dzikie karty Pau Torres jest prawdziwym ukrytym klejnotem obrońcy, bliskim jego ceny odrzuconej pomimo fantastycznego zestawu statystyk. Torres jest doskonałym przykładem tego, jak opłaca się szukać inspiracji dla drużyny poza zawsze popularną angielską Premier League. Porównaj go z podpisem Ruben Dias z podpisami, który kosztuje ponad 300 000 i ma nieznacznie lepsze statystyki w praktycznie każdym obszarze za około 1/20 ceny. Dias może pochwalić się lepszymi reakcjami i czterogwiazdkową słabą stopą, ale tylko bardzo bogaci gracze będą chcieli zainwestować tyle monet na środku obrońcy, aby zapewnić sobie te fajne bonusy.

Pomocnik: Marcos Llorente i Adel Taarabt

Hiszpańska lewa strona drużyny oznacza, że ​​możemy skorzystać z jednej z najlepszych kart Rare Gold w grze, 86-stopniowego Marcosa Llorente. Jeśli chodzi o pomocników walczących w każdych warunkach, Llorente radzi sobie z praktycznie wszystkimi w bazie danych, w tym z licznymi ikonami i kartami specjalnymi. Ma 88 tempa, jego strzały są fantastyczne jak na pomocnika, a jego podania, drybling i obrona są praktycznie na zielonym. Ma nawet 90 punktów wytrzymałości, więc prawdopodobnie przetrwa całą grę, nawet jeśli od czasu do czasu pędzi do przodu. A jednak jego cena waha się w zależności od jego znaczenia dla rozwiązań SBC, w takim stopniu jest niedowartościowany.

Jest też Winter Wildcards Adel Taarabt, który jest jeszcze tańszy. To bardzo wyjątkowa karta, mimo że kosztowała zaledwie 12 000 monet w momencie pisania na początku stycznia. Ma pięciogwiazdkowe umiejętności i czterogwiazdkową słabą stopę, statystyki dryblingu w końcówce z zastosowanym stylem chemii silnika oraz doskonałe strzelanie i podania. Niezależnie od tego, czy pełni rolę CM, czy bardziej zaawansowany w CAM, Taarabt tańczy obok przeciwników za pomocą zwodów i zwodów i może zdobywać punkty z dowolnego miejsca.

Skrzydłowi: Darwin Machis i Jesus Corona

Darwin Machis miał w ostatnim czasie znakomitą kartę specjalną FIFAEA najwyraźniej postanowiło zarobić na naszej nostalgii dzięki tej wczesnej wersji Rulebreakers. Teraz, gdy uzupełnia nasz zespół Discard to Glory z pewnością siebie za nieco ponad 12 000 monet, z pewnością nie narzekamy. Czterogwiazdkowe umiejętności i słaba stopa oraz podstawowa zwinność i równowaga 96/97 oznaczają, że jest on koszmarem dla przeciwników, którzy mogą go przygwoździć, niezależnie od tego, czy wbija się do środka, aby wypuszczać długie strzały i piłki, czy też szykuje się do linii bocznej w celu uzyskania potężnego cięcia. Gdyby Machis grał w Premier League, ta karta byłaby sześciocyfrowa.

Na przeciwległym boku, to Rulebreakers Jesus „Tecatito” Corona, który prawdopodobnie chciałby, aby jego pseudonim był wypisany na jego karcie bardziej niż jego nazwisko. Związek chemiczny Tecatito z portugalskiej ligi z Taarabtem jest przydatny, ale chcielibyśmy go wcisnąć w obie strony, ponieważ jest to jedna z najbardziej zabawnych kart w FIFA 22. Stosunkowo drogie jak na tę drużynę, przy około 30 tysiącach, Tecatito to umiejętność pięciogwiazdkowa, pięciogwiazdkowe dynamo na słabą stopę z wysoką zwinnością i równowagą, doskonałymi statystykami strzelania i podań oraz wystarczającym tempem z Łowcą, aby grać na skrzydle lub na górze . Gdy zagrasz kilka gier z Tecatito, nie będziesz się oglądać za siebie.

Napastnicy: Taremi i Morientes

Kolejna zimowa dzika karta oscylująca wokół ceny odrzuconej, 86-oceniony irański Mehdi Taremi jest przydatny ze względu na swoje powiązania chemiczne z Tecatito i Taarabtem, ale jest także świetnym napastnikiem sam w sobie. Ma czterogwiazdkowe umiejętności i słabą stopę, maksymalne tempo z zastosowanym stylem chemii myśliwego oraz doskonałe statystyki strzelania i dryblingu. Ponownie, jest to rodzaj karty, która prawdopodobnie kosztowałaby dziesięć razy więcej, gdyby grał dla czołowej drużyny Premier League.

Jego odpowiednik w tej drużynie, Fernando Morientes, grał kiedyś dla Liverpoolu, ale dostał jedną z pierwszych kart „Bohatera” w tym roku ze względu na swój pobyt w Hiszpanii, gdzie strzelił ponad 100 ligowych goli w kilku okresach w Saragossie, Realu Madryt i Walencji. Niewyszukany w FIFA 22, prawdopodobnie dzięki jego 77 zwinności i 74 równowadze, tak samo jak jego tempu z połowy lat 80., uznaliśmy go za bardzo niedocenianego. W przypadku Łowcy jego tempo to połowa lat 90., co jest w porządku, a jego strzelanie jest po prostu niesamowite. 97 pozycjonowania, 99 wykańczania, 96 strzałów, 99 salw, z 96 celnością główki i 92 skokami do buta. Innymi słowy, jeśli dasz mu piłkę w polu karnym, strzeli gola. Wyparte podania naziemne do napastników są w tym roku dość przytłaczające, a Morientes będzie je ukrywał przez kilka dni. Za mniej niż 30 000 to świetna wartość.

Zamienniki

Na ławce możesz wybierać spośród mnóstwa solidnych graczy z zakresu odrzutów, ale jednym z naszych ulubionych jest Łamacz Zasad Marko Arnautovic, który ma szczytowe statystyki w stylu Zlatana Ibrahimovica i prawdopodobnie byłby w tym zespole, gdybyśmy mogli sprawić, by chemia zadziałała . Uwielbiamy też mieć w swojej formie Anderson Talisca, kolejnego wysokiego i eleganckiego finiszera. Gdzie indziej zawsze chcemy mieć silnego obrońcę, który może grać w dowolnym miejscu w obronie i pomocy, a nowa Winter Wildcard Alessandro Florenzi bardzo dobrze pasuje do tego zestawu.

Do Ligi Weekendowej i nie tylko!

Jak poszło w Lidze Weekendowej? Tak ogólnie to nieźle. Zwykle kończymy finały Mistrzostw FUT z 11 zwycięstwami, a użycie zespołu Discard to Glory stawia nas na dobrej drodze. Morientes i Taremi okazali się klinicznie finiszerami, Llorente i Taarabt strzelili finezyjnymi golami ze środka pola, i fajnie było zobaczyć głupio taniego Maxence’a Lacroix, który czyścił tyły, gdy napastnicy z trudem znajdowali drogę obok niego. Zespół jest zawsze tak dobry, jak osoba go kontrolująca, a lepszy personel zawsze będzie pomocny, ale prawda jest taka, że ​​gdy zrozumiesz, jak grać FIFA 22, jedyną rzeczą, która powstrzymuje Cię przed zbudowaniem taniego i odnoszącego sukcesy składu przyjemnych graczy, jest Twoja wyobraźnia. Więc nie wstydź się! Idź się z tym zabawić.

Napisane przez Toma Bramwella w imieniu GLHF.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=1284C26F4DE140CEAAB98A0CBD880864&url=https%3A%2F%2Fftw.usatoday.com%2Flists%2Ffifa-22-discard-to-glory&c=16265109338771066835&mkt=fr-fr