FIFA 22: Nowa karta FUT Mbappé uznana za bezużyteczną


Wielu graczy FIFA 22 narzeka na kartę Nowej Generacji Kyliana Mbappé. Uważają, że element jest bezużyteczny ze względu na jego osłabione statystyki.

W okresie świątecznym Ultimate Team ma dla fanów mnóstwo niespodzianek. Jeśli gracze mogą znaleźć przedmioty promocyjne w paczkach PrzeciwEA zdecydowało się zaoferować kartę Nowe pokolenie do wszystkich.

Aby się zakwalifikować, jest to bardzo proste, musisz rozegrać przynajmniej jeden mecz w trybie FUT przed 14 stycznia 2022 r.. W tej selekcji znajduje się kilka młodych gwiazd futbolu.

Szczególnie zwracamy uwagę na obecność mistrza świata z 2018 roku, Kyliana Mbappé, który jako jedyny w promocji ma kartę z ogólnym wynikiem (86) i niższymi statystykami w porównaniu z jego zwykłą kartą (91).

EA sports

Spośród sześciu wybranych graczy tylko Mbappé zauważył, że jego statystyki spadły.

Oto mała tabela porównawcza globalnych statystyk kart Mbappé Or Rare z oceną 91 i kartą New Generation z oceną 86.

Mbappé lub rzadkie (91)Nowa generacja Mbappé (86)
Prędkość9790
Strzelać8878
Po8074
Drybling9284
Obrona3631
Budowa ciała7768

Mimo że jest to prezent od EA, gracze są dość rozczarowani znalezioną kartą. bezużyteczny”, to znaczy bezużyteczne.

Jeden surfer udostępnił post na Reddicie, prosząc o opinie społeczności. Opublikował zdjęcie szczegółowych statystyk wersji Mbappé New Generation pod tytułem „Zmasakrowane statystyki Mbappé New Generation. Jest również na poziomie 4*GT/3*MP. ”

Statystyki zmasakrowanych przez Mbappe kolejnych pokoleń. Jest też 4*/3* 💀 z FIFA

Oprócz niższych statystyk EA odebrało również gwiazdę ruchom technicznym i złym stacjom. Decyzje, które sprawiają, że ludzie mówią…

Użytkownik FluxAura rozumie, że konieczne było obniżenie statystyk gracza PSG, ale może nie tak bardzo: „Oczywiście należało to osłabić, ale w żadnym wypadku nie jest to karta z oceną 86. Wygląda bardziej jak ocena 79-ahah.”

Kylian Mbappé nigdy nie miał 3 * złej podstawy na FUT

Inne surfer podkreśla kolejną dość zaskakującą niekonsekwencję: „Najzabawniejsze jest to, że Mbappé nigdy nie miał złej oceny stopy niższej niż 4 * na żadnej ze swoich kart FUT. Nawet wtedy, gdy wciąż nazywał się Mbappé Lottin. ” czy on oświadczył.

Odnosi się tutaj do swojego pełnego imienia i nazwiska, które było używane we wczesnych latach w starej grze FIFA w czasach FUT 17. Ogólnie rzecz biorąc, społeczność uważa, że ​​ta wersja nowej generacji jest zbyt ważna i dlatego mapa przechodzi do drugiej. plan.

Nie jest tajemnicą, że Mbappé ma jedną z najlepszych kart w FUT i aby ją zdobyć, zawsze musisz wydać ponad 1 000 000 kredytów.

Nawet jeśli wersja Nowej Generacji nie jest najlepszym Mbappé w grze, to wciąż jest prezentem, którego nie odmawiamy. Może to pozwolić niektórym fanom grać za darmo z francuskim napastnikiem w ich drużynie. Może to jest duch Świąt?Źródło : https://hitechwiki.com/fifa-22-mbappes-new-fut-card-deemed-useless/