FIFA 22 nie działa? Jak sprawdzić stan serwera FIFA?


EA FIFA 22 to jedna z najpopularniejszych gier wideo symulujących piłkę nożną. Podczas gdy lokalny tryb gry jest świetną zabawą, to tryb gry online FUT przynosi wszystkie pieniądze i utrzymuje zainteresowanie graczy. Podobnie jak większość gier z usługami online na rynku, FIFA 22 również często napotyka problemy z niedostępnością sieci lub serwera. Ze względu na samą skalę tytułu, może być wiele przyczyn awarii serwera, od rutynowej konserwacji po błędy po stronie serwera, które psują grę.

Tak więc, jeśli grasz w FIFA 22 i masz problemy z serwerem przez więcej niż kilka godzin, powinieneś zacząć od sprawdzenia oficjalnego EA FIFA obsługuj na Twitterze wszelkie zaplanowane konserwacje lub aktualizacje poprawek przestojów. Możesz również odwiedzić stronę pomocy technicznej EA, aby zobaczyć aktualne fora społeczności serwerów. Jeśli nie znajdziesz żadnych tweetów ani dyskusji, kolejną najlepszą opcją jest odwiedzenie stron internetowych osób trzecich, takich jak downdetector, w celu uzyskania innych skarg na awarie serwera.

W momencie publikacji artykułu downdetector wskazuje na poważne awarie serwera w grze FIFA 22. Gracze z różnych części globu zgłaszają problemy z logowaniem i niedostępnością serwera gry.

Jakie są inne alternatywy dla downdetektora?

Oprócz downdetectora możesz skorzystać z poniższych portali.

  • Pingbreak
  • UptimeMate
  • Pingdom

Jeśli problem utrzymuje się dłużej niż tydzień, najlepiej skontaktuj się z pomocą techniczną EA, aby znaleźć i wdrożyć dla Ciebie niestandardowe rozwiązanie.

Źródło : https://thefilibusterblog.com/fifa-22-ne-rabotaet-kak-proverit-status-servera-fifa-en/