FIFA 22: Nadchodzi wydarzenie „Droga do nokautów”!


Wydarzenie Road to the Knockouts zbliża się do FIFA 22. Jest to długa tradycja społeczności FIFA, wcześniej nazywana Road to the Finals i obchodzona w tym czasie każdego roku.

Co za wspaniałe wydarzenie! | EA sports

Na horyzoncie pojawi się nowe wydarzenie dla FIFA Ultimate Team 2022. Każdy, kto od jakiegoś czasu gra w FUT, oczywiście zna wydarzenie, o którym mówimy. Road to the Knockouts będzie działać tak samo jak Road to the Finals. Czego więc możemy się spodziewać po wydarzeniu? A dlaczego jest więcej kart specjalnych niż zwykle?

Nowe karty do FIFA 22 Ultimate Team

Dobrze znana impreza Road to the Finals oferowała nam tylko dwie drużyny, jedną dla Ligi Mistrzów i jedną dla Ligi Europy. Karty zawsze były naprawdę dzikie, bSpecjalną rzeczą w tym roku jest to, że mamy trzecią drużynę, a karty poprawiają się wraz z postępem zawodnika i jego klubu w sezonie.

Karty Road to the Knockouts będą dostępne w paczkach. W tym roku szczęście kart wydaje się bardziej hojne, więc wejdź do Ligi Weekendowej i wysil się, by zdobyć najlepsze nagrody FUT, może być tego warte.

Jakich graczy możemy się spodziewać? Niestety EA niczego nie potwierdziło, ale śmiało zakładamy Messiego i Ronaldo. Tak czy inaczej, fajnie jest zorganizować wydarzenie, w którym nagrody są niespodzianką.

FIFA 22 RTTK
Cholernie stylowe karty, prawda? | © EA Sports

FIFA 22: Kiedy rozpoczyna się wydarzenie Road to the Knockouts w FUT?

Wydarzenie Road to the Knockouts w FIFA 22 Ultimate Team rozpocznie się 15 października 2021 r. o 19:00 CEST (18:00 BST, 13:00 ET, 10:00 PT). Mamy tylko nadzieję, że serwery to wytrzymają, jeśli nie, oczywiście poinformujemy o tym na naszym Artykuł o serwerze EA.

RTTK przenosi Ligę Mistrzów, Ligę Europy i Ligę Konferencyjną do FUT 22

Oto trzy europejskie konkursy w tym sezonie, które wejdą w życie zagraj 15 października w formie biletów. Czy warto kupić na specjalne karty? Cóż… To jest podobne do WTZ … z wyjątkiem Road to the Knockouts będą miały grywalne karty – więc tak! Kiedy masz monety, mówimy, że powinieneś je koniecznie wybrać.

Podobnie jak w zeszłym roku, niebieskie karty będą dla Ligi Mistrzów, a pomarańczowe dla EL, ale zupełnie nowe są zielone karty Ligi Konferencyjnej. Jeśli zawody nic dla ciebie nie znaczą, to nowość w tym sezonie i trzeba przyznać, że jest o krok poniżej Ligi Europy. Ale oprócz Union Berlin i Spurs w konferencji bierze udział kilka znanych zespołów.

ten Drużyna WTZ 2 zniknie z paczek i zostanie zastąpiony kartami Road to the Knockouts. I tak jak powiedziałem, mamy nadzieję, że wszystko pójdzie gładko, abyśmy mogli rozpocząć to wydarzenie we właściwy sposób. Ale z serwerami EA takimi, jakie są, musimy Cię ostrzec: pod żadnym pozorem nie wybieraj się w tym czasie na mecz Ligi Weekendowej!Source : https://www.earlygame.com/fifa/fifa-22-rttk-road-to-the-knockouts-ultimate-team-fut/