FIFA 22 na PS5 i PS4: wideo porównuje grafikę na obu konsolach


Od premiery w piątek najnowsze FIFA gra była tematem rozmów w mieście.

Niestety nie z właściwych powodów.

Nowa edycja została poddana dokładnej kontroli, aby zapewnić lepsze wrażenia z gry na PlayStation 4 zamiast na PlayStation 5.

Ostatnio pojawiły się filmy pokazujące różnice w tej samej grze, ale na różnych konsolach. Najważniejszym z nich jest obecność technologii „nowej generacji” na PlayStation 5, ale nie na PlayStation 4.

Technologia „nowej generacji” została wprowadzona, aby poprawić wygląd graczy, nadając grze realistyczny wygląd, ale fani i gracze gry uważają, że ponieśli sromotną porażkę.

Od góry technologia narobiła bałaganu we włosach graczy. Wydawało się, że jest zbyt miękki i swobodnie unosił się w powietrzu. Jeden z graczy skomentował: „Różnica w obu konsolach polega na tym, że włosy podskakują teraz w PlayStation 5.”

Przeczytaj więcej: FIFA 22: data premiery, zwiastun, okładka, wiadomości, tryb kariery, aplikacja internetowa, rozgrywka, wiele platform, PS4, Xbox One, Nintendo Switch i wszystko, co musisz wiedzieć

Atrybuty twarzy i inne fizyczne niektórych graczy również nie pasowały do ​​ich profili. Jednym z takich graczy był chorwacki as pomocnik Luka Modric.

Technologia „nowej generacji” dodała również dużej ilości kontrastu i nasycenia do grafiki, co ostatecznie dało negatywny wpływ na murawę boiska.

Jeden z graczy napisał: „Odkryłem, że trawa na boisku jest bardzo sprana. Prawie jak brakuje jakiejś tekstury. Porównując ją z wersją na PS4, gdzie wygląda znacznie ładniej w szczegółach i fakturach. To musi być oczywisty błąd / błąd.”

Ponieważ PlayStation 4 nie ma tej funkcji, gra na tej konsoli wydawała się dawać znacznie lepsze wrażenia niż jej następcy.


WEJDŹ GRATIS

Aspekty takie jak lepsza kontrola nad piłką, lepsza tekstura trawy i większe boisko zostały również zauważone w wersji na PlayStation 4.

Jedyny silny konkurent FIFA, PES (obecnie znany jako ePiłka nożna) zyskał ostatnio popularność dzięki pracy nad wyglądem fizycznym i ogólnym wrażeniami z gry, chociaż ich najnowsza wersja spadła strasznie, ponieważ została uznana za najgorszą grę w całej historii Steam.

Spowodowało to jednak, że wielu fanów zaczęło kwestionować, czy firma macierzysta FIFA (EA Sports) kiedykolwiek wprowadzi jakiekolwiek zmiany, które pomogą im zapewnić swoim graczom lepsze hazard doświadczenie.

Wiadomości teraz – Wiadomości sportowe

Source : https://www.givemesport.com/1762522-fifa-22-on-ps5-ps4-video-compares-graphics-on-both-consoles