FIFA 22 jest już dostępna na całym świecie – ZazoGame


Dzisiaj Electronic Arts świętuje rekordową premierę FIFA 22gdzie gracze mogą doświadczyć rewolucyjnej technologii gier HyperMotion następna generacja na PlayStation 5, Xbox Series X | S i Stadia. Tytuł jest teraz dostępny także na PC za pośrednictwem Origin i Steam, PlayStation 4 i Xbox One.

FIFA 22 trafia na konsole

W oparciu o technologię HyperMotionFIFA 22 na konsolach nowej generacji łączy w sobie bardzo zaawansowane Przechwytywanie meczu 11v11 oraz autorską technologię firmy nauczanie maszynowe. Oferują one użytkownikom najbardziej realistyczne, płynne i responsywne wrażenia z gry w piłkę nożną.

Technologia HyperMotion umożliwiła pozyskanie motion capture 22 profesjonalnych piłkarzy grając jednocześnie z dużą intensywnością. Zastrzeżony algorytm uczenia się EA uczy się z analityki poza 8,7 miliona klatek przechwytywania meczu. Oznacza to, że pisze nowe animacje w czasie rzeczywistym, aby tworzyć naturalne ruchy piłki nożnej poprzez dużą różnorodność interakcji na boisku.

Nick WłodykaGM, EA SPORTS FIFA, powiedział:

Technologia HyperMotion nie tylko zrewolucjonizuje franczyzę FIFA, ale także na zawsze zmieni krajobraz sportowych gier wideo. Nasz zespół spędził niezliczone godziny, słuchając opinii społeczności i dopracowując rozgrywkę, aby dostarczyć innowacyjny tytuł, który pozwala fanom czerpać czyste emocje z gry, jak nigdy dotąd.

FIFA 22 zawiera również innowację w popularnym trybie FIFA Ultimate Team (FUT). Tytuł zmienia sposób, w jaki gracze rywalizują w Division Rivals i mistrzowie FUTstworzenie bardziej przystępnego sposobu sprawdzania swoich umiejętności i postępów w walce z innymi graczami.

Odnowione tryby gry

  • Kariera zawodnika– Zanurz się w podróż swojego zawodowca dzięki zaktualizowanemu systemowi rozwoju piłkarzy, nowym atrybutom gry zwanym profitami, które możesz aktywować w zależności od sytuacji w meczu, dynamicznie generowanym celom meczowym, nowym sposobom na zwiększenie wyniku menedżera i nowym filmikom po meczu. mecz, który odpowiada na wydarzenia z właśnie rozegranego meczu.
  • Kariera menedżera: Stwórz swój zespół, aby rywalizować z najlepszymi klubami z całego świata, aby osiągnąć chwałę Ligi Mistrzów UEFA lub CONMEBOL Libertadores. Zaprojektuj swój herb, aby pasował do Twojej wizji i stwórz jeden zestaw do gry w domu i jeden do gry na wyjeździe.
  • Piłka Volta: tryb powraca z większym stylem i nowymi sposobami, dzięki którym fani mogą wyrazić swój styl i połączyć się ze swoim zespołem.
  • Wprowadzenie zawodowców do modalności.
  • Z ponad 17 000 graczami w ponad 700 drużynach na 100 stadionach i ponad 30 ligach, FIFA 22 jest jedynym miejscem, w którym możesz grać w kultowych rozgrywkach, takich jak Liga Mistrzów UEFA, Liga Europy UEFA, zupełnie nowa Liga Konferencyjna UEFA i wiele innych. jeszcze. –

Więcej informacji można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej.Źródło : https://zazogame.com/en/fifa-22-is-now-available-worldwide/