FIFA 22: Jak ukończyć wyzwanie Bundesligi League Player Reece Oxford Objectives


Wyzwania dotyczące celów dla piłkarzy ligowych oficjalnie powróciły do ​​Football Ultimate Team w grze FIFA 22. Nowe wyzwanie dotyczące piłkarzy ligowych spadło 5 listopada, a to koncentruje się na Bundeslidze. Gracze FIFA mają teraz szansę na zdobycie 84 piłkarzy OVR obrońcy FC Augsburg Reece Oxford. Przygotuj się jednak na grindowanie online po tę kartę gracza League.

Jak ukończyć wyzwanie Bundesligi League Player Reece Oxford Objectives?

Zrzut ekranu autorstwa Gamepur

Aby ukończyć to wyzwanie celów, gracze FIFA będą musieli wypełnić pięć celów. Wszystko to należy wykonać w trybie Live FUT Friendly: Managerial Masterpiece. Ten tryb towarzyski można znaleźć w sekcji Mecze towarzyskie w menu gry FUT Online.

Cele są następujące:

  • Zwycięstwa w Bundeslidze – Wygraj sześć meczów min. 2 gole zdobyte wyłącznie przez graczy Bundesligi w początkowej jedenastce w meczu towarzyskim FUT na żywo: mistrzowskie mistrzostwo (nagroda to 75+ rzadki zawodnik (niewymienialny))
  • Sprawność punktacji – Zdobądź 30 bramek, grając piłkarzami Bundesligi w Live FUT Friendly: Managerial Masterpiece (nagrodą jest pakiet dwóch rzadkich złotych piłkarzy (niewymienialny))
  • Asystuj królom – Asystuj 20 goli graczom Bundesligi w Live FUT Friendly: Managerial Masterpiece (nagrodą jest pakiet dwóch rzadkich złotych piłkarzy (niewymienialny))
  • Podstawy Bundesligi – Asystuj za pomocą dośrodkowania z zawodnikiem Bundesligi w czterech oddzielnych meczach w trybie Live FUT Friendly: Managerial Masterpiece (nagrodą jest 75+ Rated Rary Player (niewymienialny))
  • Uczucie finezji – Strzel gola w grze Finesse, grając w Bundesligi w 15 oddzielnych meczach w trybie Live FUT Friendly: Managerial Masterpiece (nagrodą jest pakiet dwóch rzadkich złotych piłkarzy (niewymienialny))

Wymagania drużynowe dla Managerial Masterpiece FUT Friendly są następujące:

  • Ogólna ocena zespołu – maks. 77
  • 88 lub wyższa liczba graczy OVR – Max. 1
  • Wypożyczeni gracze – Max. 1

Oczywiście będziesz potrzebować początkowego składu pełnego piłkarzy Bundesligi. Nasza rada to zrobić jedną z dwóch rzeczy: zbudować zrównoważoną grupę startujących lub załadować front szybkimi napastnikami, którzy mają silne atrybuty dryblingu i strzelania. Nie ma właściwego sposobu na zdobycie wszystkich zwycięstw i celów niezbędnych do ukończenia tego wyzwania, więc wybierz trasę, która najlepiej Ci odpowiada.

To wyzwanie ma wygasnąć 5 stycznia 2022 roku.Source : https://www.gamepur.com/guides/fifa-22-how-to-complete-bundesliga-league-player-reece-oxford-objectives-challenge