FIFA 22: Jak straciłem dziewczynę w głupim zakładzie


Nic dziwnego, że różni ludzie w Nigerii, a nawet na całym świecie, mają pewne doświadczenia, albo uprawiają sport, albo są świadkami rzadkiego wydarzenia w różnych dyscyplinach sportowych

Witamy w Pulse Sports Monkey Post mleczarnie, gdzie poszczególne osoby dzielą się swoimi najciekawszymi historiami lub najbardziej absurdalnymi historiami dotyczącymi wszystkiego, co dotyczy sportu.

W tym tygodniu 26-letni Nigeryjczyk opowiada, jak stracił dziewczynę przez zakład na FIFA 22 i jak ten zakład ujawnił pewne tajemnice w jego związku.

Szczerze, nie wiem. Myślenie o tym teraz jest nawet zabawne, ale z pewnością mogłam wiedzieć lepiej jako osoba, niż używać mojego dziecka jako „zabezpieczenia”. Ale żeby być uczciwym, cieszę się, że cokolwiek się stało, stało się.

Cóż, ponieważ pomogło mi to dokładnie poznać ludzi, z którymi paradowałam jako moi przyjaciele, mój facet, a nawet moje dziecko.

El O El! Zabawna historia sha. Więc pewnego dnia jestem z moim facetem normalnie, grając w gry wideo z nudów. Myślę, że NEPA właśnie zdecydowała się być hojna ze światłem tego dnia (śmiech). Jak …..w skrócie, Światło po prostu marnuje ten dzień. Byłem nawet zszokowany, bo spałem przy świetle i normalnie – wezmą to następnego ranka i przyniosą wieczorem.

Ale tego dnia światło nawet nie mrugnęło. Więc mój facet pojawił się w pobliżu …. po prostu odpoczywaliśmy, zanim znów zaczął mówić o FIFA. Już dałem mu porządną dupę-krzaczenie dalej FIFA 22 w poprzednim tygodniu i najwyraźniej był zmartwiony (śmiech).

Więc sha, właściwie nie byłem w nastroju do grania. Po prostu zostawiłam go w salonie, żeby zadzwonił do mojej dziewczyny, żeby wpadła i po prostu spędziła ze mną czas.

Więc po chwili nie pamiętam już, co robiłem, kiedy wszedłem do swojego pokoju. Czekałem na jej przybycie, więc zostawiłem go tam, żeby grał sam. Wiedział już, jak to ustawić.

Więc po jakimś czasie wyszedłem i zobaczyłem jej torbę na sofie, ale nie było jej w salonie. Zapytałem więc mojego faceta, gdzie jest, powiedział, że poszła do kuchni. Więc poszedłem się z nią zobaczyć i byłem jak zaskoczony, bo… przyszła, a potem nawet do mnie nie zadzwoniła ani nie przyszła do pokoju.

Zapytałem ją więc, czy wszystko jest w porządku, a ona odpowiedziała, że ​​tak, po czym wróciłem do salonu i obserwowałem, jak mój facet bezlitośnie rzuca się jak zwykle w FIFA (śmiech)

Więc nagle zaczyna mnie zachęcać, żebym się z nim bawiła. Insynuując, że się boję i przekomarzając się ze mną na różne sposoby. Nawet nie słuchałem. Po prostu siedziałem i naciskałem telefon. Wtedy moja laska wyszła z kuchni, żeby do nas dołączyć i teraz była jak…Dlaczego nie chcesz się z nim bawić?. Więc powiedziałem jej, że jest niegodny (śmiech) bo właściwie nie był. Był strasznym graczem ze swoją antypiłkową taktyką, jak ten szef Atletico Madryt – Simeone. Niby jak zwykle bym wygrał, ale to nie było ciekawe.

Więc on ciągle narzekał i przechwalał się, a moja kochana ciągle namawiała mnie, żebym się z nim po prostu pobawiła, żeby mógł odpocząć.

Nie, nie bardzo. Graliśmy kilka razy i tym razem przegrałem z nim tylko raz. Ale nie było tego nawet na mojej konsoli. Był na jego komputerze, a pad nie był nawet dobry (śmiech)

Kontynuował marudzenie, a potem kochanie zbliżyło się do mnie i chciało… po prostu wyrwać go z jego nieszczęścia (śmiech). Nie wiem, czy to ta fraza ani jak to powiedziała. Ale coś w mojej głowie właśnie się zresetowało i pomyślałem, że wiesz co?… Gra dalej!!

Więc chwyciłem drugi pad, wybraliśmy nasze drużyny i podczas wybierania naszej taktyki powiedział, że mogę użyć dowolnej drużyny oprócz PSG. Po prostu się śmiałem, więc wybrałem Borussię Dortmund, on wybrał Manchester City.

Więc zagraliśmy pierwszego, wygrałem go 1-0. Zagraliśmy rewanż, potem przegrałem 2-1.

Więc powiedziałem, że powinniśmy się założyć – że w naszym następnym meczu, jeśli strzeli więcej niż 1 gola, powinien wziąć co tylko chce w domu. Jak cokolwiek, dotyka.

Byłem zły i chciałem dać mu nauczkę. Moja laska nawet mnie pocieszała, więc na pewno byłam bardziej niż pewna siebie.

Zmieniłem więc zespół i poszedłem do Liverpoolu, a on do Realu Madryt.

W pierwszej połowie już go niszczyłem 2-0 (śmiech). Więc planowałem po prostu obronić dwa gole i sfrustrować go w drugiej połowie. Powiedziałem, że jego głupia taktyka, którą zwykle stosuje, użyję przeciwko niemu. Więc strzelił gola bardzo wcześnie w drugiej połowie, a potem usiadłem i powiedziałem mu, że to będzie jego ostatni gol.

Ale pod koniec drugiej połowy, myślę, że dokonałem zmiany. Usunąłem Trenta i wprowadziłem… Myślę, że Matip, ponieważ miał rzut rożny, a ja potrzebowałem więcej środkowych obrońców, żeby go obronić.

Omo! okazał się hazardem (śmiech). Wielka głowa strzeliła gola i gra się skończyła.

Właściwie nie potrafię tego opisać, ale „poważne bóle” mogą po prostu podsumować moje wtedy uczucia.

Moje serce biło już tak szybko. Już strzał głową wpadł Eder Militao. Tak więc piłka spadła ze słupka, zanim wpadła. W tym momencie mój kontroler po prostu wibrował w moich rękach. Moje dłonie były spocone, a moje dziecko po prostu się śmiało.

Mój przyjaciel tylko radował się, krzycząc na cały głos: „Mówiłem ci!, ostrzegałem cię!”. Byłem po prostu spokojny, bo mój umysł był już na budżecie na inny system dźwiękowy, ponieważ zawsze podziwiał ten, który miałem.

Czy wiesz, ile razy ten gość pytał mnie o cenę tych głośników tylko w tym roku?

Po prostu upuściłem podkładkę i poszedłem usiąść obok mojego dziecka. Po prostu przepraszała, mówiąc mi, że to tylko gra i tak dalej. Więc nadszedł czas, aby dokonał wyboru.

Nie mogłem patrzeć, jak dotknie głośników, więc po prostu podniosłem telefon, żeby odpowiedzieć na wiadomości i następną rzeczą… moja kochana wybuchnęła tym swoim bardzo głośnym śmiechem. Jakby śmiała się w ten sposób tylko wtedy, gdy dzieje się coś wielkiego albo jest bardzo podekscytowana.

Więc spojrzałem w górę i zobaczyłem, jak błyszczy swoim uzębieniem, trzymając rękę mojego dziecka.

Naprawdę nie rozumiałem, co się dzieje. Czułem, że to żart, mimo że był bardzo drogi. Więc powiedziałem mu, żeby stał się poważny i wybrał coś jarego. Omo…ten facet nie puścił jej ręki. Więc spojrzałem na moje dziecko i byłem jak..Czy to gra? Ty też pozwalasz mu trzymać rękę abi? i zgadnij, co mi powiedziała – Nie bądź mną, wyślij ci zakład

Mówię ci w tym momencie, mój nastrój się zmienił. Więc po prostu zmierzyłem się z moją dziewczyną i poprosiłem go, żeby przeprosił nas do rozmowy.

Wydawała się nie przejmować i niezręcznie chętna do utrzymania zakładu. Więc naprawdę zacząłem czuć się niepewnie. Bo w porządku, po pierwsze… moja przyjaciółka była wyraźnie ładniejsza ode mnie, jeśli chodzi o sylwetkę i może także twarz. A czasami wyglądała, jakby się w nim podkochiwała. Ale czasami, kiedy ją o to pytałem, ona ciągle temu zaprzeczała.

Naprawdę zamierzała opuścić moje mieszkanie tego wieczoru. Musiałem nawet uklęknąć i błagać, żeby się nie zgadzała. Po prostu się zaśmiała i powiedziała, że ​​to ja spowodowałem, że następnym razem powinienem uważać na rodzaj zakładów, które stawiam.

Następny? To było zrobione. To był koniec. Patrzyłem, jak odwraca się do mnie plecami i wychodzi z pokoju.

Poszedłem więc za nią na zewnątrz, a potem zadzwoniłem do mojego przyjaciela na balkon, żeby z nim porozmawiać.

Nawet nie zwracał uwagi na to, co mówię. Zaoferowałem mu gotówkę i nagłośnienie, o którym wiedziałem, że wciąż potrzebuje. Powiedział, że nie jest chciwy. Omo….Byłem blady po tym oświadczeniu. Powiedziałem mu, że jeśli wyjdzie z mojego domu z moją dziewczyną, przestaniemy być przyjaciółmi. Po prostu się zaśmiał, jakbym żartował, i zaczął się ze mną drażnić.

Jakbym upierał się, że mówię poważnie i wyszedłem. Po prostu ze złością poszedłem do swojego pokoju, żeby się zamknąć i pomyśleć, czy wszystko, co się wydarzyło, było snem, czy rzeczywistością.

Tak, prawie. Rozmawiałem już z dwoma naszymi towarzystwami na WhatsApp, aby przekazać im aktualizację. Wszyscy myśleli, że robi mi kawały. Ale kiedy wyszedłem z pokoju, nie widziałem nikogo w domu. Mój telewizor nadal był włączony, gra nadal działała. Wszystko było po prostu włączone. Nie mogli nawet napisać do mnie ani dać mi znać, że wyjeżdżają.

Właściwie byłem zdruzgotany.

Piekło Nie!. Zadzwoniłem tej nocy do mojej dziewczyny i wysłałem jej mnóstwo SMS-ów i wiadomości głosowych. Nie odpowiedziała przez okres do dwóch tygodni. Musiałem zintensyfikować swoje wysiłki, kontaktując się z jej siostrą, aby pomogła mi się z nią skontaktować. Jej siostra ciągle obiecywała, że ​​do mnie zadzwoni. Czekałam całymi dniami, dni zmieniały się w tygodnie, tygodnie w miesiąc plus – jeszcze nie miałam od niej wiadomości. W końcu zablokowała mnie wszędzie i dopiero wtedy wiedziałem, że ją straciłem.

Przestałem widzieć jego status na WhatsApp, doszedłem do wniosku, że mnie zablokował, ponieważ próbowałem też z nim porozmawiać. Od tego czasu usunąłem ten numer. Nie jest dobrym przyjacielem.

Nie bardzo, ale byliśmy bardzo bliskimi przyjaciółmi. Nie mam najlepszego przyjaciela.

Tak, to było to. Nieumyślnie zostałem wyrzucony z powodu głupiego zakładu. Czułem się wtedy jak głupiec, jakbym był prawie w depresji.

Co ciekawe, po pierwszym miesiącu nie mieliśmy kontaktu. Dostałem telefon od siostry mojego przyjaciela, że ​​spotyka się z moją dziewczyną. Młodsza siostra wyjaśniła mi, że jeździła do ich domu i spędzała razem czas bez mojej wiedzy.

Powiedziała mi, że zakład był tylko planem zerwania wszystkiego w najprostszy możliwy sposób. Środki, których nigdy nie wyobrażałem sobie ani nie podejrzewałem

Jak powiedziałem wcześniej, znam lepiej. To otworzyło mi oczy na poznanie prawdy i nauczyło mnie kilku lekcji. Nieważne, jak gorzko się to czuło. Tuż pod moim nosem zostałem oszukany i powinienem był przewidzieć.

Oczywiście będę dalej grać w gry wideo. To jedyna rzecz, która nigdy mnie nie zdradzi (śmiech).

Nie, ale poważnie, wciąż gram zakłady z przyjaciółmi od czasu do czasu, ale jeśli nie wiąże się to z pieniędzmi, wylicz mnie. Cokolwiek innego, wylicz mnie (śmiech)Źródło : https://www.pulse.ng/sports/sports-gist/fifa-22-how-i-lost-my-girlfriend-to-a-silly-bet/2xt33c3