FIFA 22 jak dotąd najbardziej realistyczna i zaawansowana symulacja piłki nożnej


Co roku wydawana jest nowa gra — z pewnością tylko tyle mogą zmienić, prawda?

Nowe poprawki i aktualizacje, nowe tryby gry, nowe grywalne postacie i drużyny — to prawdopodobnie najbardziej udana seria gier, jaka kiedykolwiek powstała.

Zrzut ekranu FIFA 22
Najnowsza odsłona serii gier wideo FIFA jest najbardziej zaawansowaną i realistyczną wersją gry, jaka dotąd (w zestawie)
Najnowsze EA piłka nożna Symulator może pochwalić się świeżym wyglądem i rozgrywką, jest pierwszym tytułem FIFA, który pojawił się na konsolach Xbox i PlayStation obecnej generacji.

Istnieją wersje FIFA na prawie każdej konsoli, jakie kiedykolwiek powstały, począwszy od wczesnych lat 90., kiedy FIFA International Soccer pojawiła się na Sega Megadrive.

Kiedy FIFA International Soccer wystartowała w 1993 roku, była rewolucyjna, była to jedna z najbardziej realistycznych gier wideo, jakie świat widział do tego momentu.

FIFA 96 była pierwszą grą, która pojawiła się na PlayStation, co stanowiło ogromny krok naprzód dla serii, obok FIFA 64 – dostępnej wyłącznie na konsolę Nintendo 64.

Oryginalna gra FIFA wydana w 1993 roku na Sega Megadrive.
Oryginalna gra FIFA wydana w 1993 roku na Sega Megadrive. (PFC rocznik)

Od wydania oryginalnego tytułu minęło już prawie 30 lat i niewiarygodnie jest zobaczyć, jak daleko zaszła nie tylko FIFA, ale gry jako całość.

FIFA 22 to zdecydowanie najbardziej realistyczna i zaawansowana wersja gry, jaką kiedykolwiek widzieliśmy.

Do gry wprowadzono nową technologię o nazwie HyperMotion, która zapewnia wyjątkowe wrażenia na boisku, ruchy gracza nigdy nie wyglądały ani nie były bardziej dokładne.

Technologia HyperMotion może brzmieć jak sztuczka, ale naprawdę robi wrażenie.

FIFA 22 przeszła gruntowny remont animacji dzięki technologii HyperMotion
FIFA 22 przeszła gruntowny remont animacji dzięki technologii HyperMotion (Dostarczone/EA)

Został zbudowany przez śledzenie i nagrywanie prawdziwych graczy na boisku, gra pobiera te dane i wypluwa tysiące nowych animacji w czasie rzeczywistym.

To prawdziwy krok naprzód w stosunku do FIFA 21.

W grze FIFA 22 widoczne są lokalne tryby współpracy dla wielu graczy i rozgrywka online. Gracze mogą rywalizować online z maksymalnie 22 innymi graczami.

Na PlayStation 5 gracze mogą poczuć każde kopnięcie, uderzenie i bramkę za pomocą kontrolera DualSense. To miły akcent.

FIFA 22 jest już dostępna w Australii na Xbox Series X|S, PlayStation 4, PlayStation 5 i PC.Source : https://www.9news.com.au/technology/video-game-review-fifa-22-most-realistic-advanced-soccer-sim-yet/86bb4944-9545-425d-8ab3-8940b2ba22c5