FIFA 22 i Prime Gaming Team Up; jak odebrać pierwszą kopertę bez dodatkowych kosztów


FIFA 22 i Prime Gaming współpracują, aby zaoferować graczom pakiety przedmiotów bez dodatkowych kosztów. Od października możesz odebrać swoją miesięczną nagrodę; promocja jest przedłużona do września 2022.

Koperta zawiera kilka konkretnych pozycji. Kiedy go otworzysz, otrzymasz 7 unikalni złoci gracze, 2 graczy do wyboru, 12 unikalnych materiałów eksploatacyjnych i unikalny przedmiot pożyczki o wartości złota na 5 meczów. Piłkarze biorący udział w Road to the Knockouts mają szansę na pojawienie się. Oferta przeznaczona na systemy PlayStation, Xbox, PC oraz Google Stadia.

Jak wymienić kopertę Prime Gaming na FIFA 22?

Należy pamiętać, że nagrody Prime Gaming to korzyść z Subskrypcja Amazon Prime. Jeśli połączysz swoje konto Amazon (zarejestrowane) z kontem Twitcha, możesz wymienić nagrody za wiele gier bez płacenia ani jednego euro. Wśród wybranych jest FIFA 22.

Oto kroki, które należy wykonać.

  1. Przejdź do tego linku i zaloguj się na swoje konto Twitch.

  2. Zobaczysz poniżej serię artykułów. Kliknij „Aplikuj teraz” w kopercie nr 1.

  3. Otworzy się zakładka, w której musisz połączyć swoje konto Electronic Arts z kontem Twitch. Jeśli masz już je połączone, możesz pominąć ten krok. Jeśli nie, kliknij tutaj, aby dowiedzieć się o tym procesie.

  4. Kliknij na żądanie, a otrzymasz wiadomość potwierdzającą otrzymanie koperty.

  5. Teraz przejdź do swojej FIFA 22, wejdź do Ultimate Team i udaj się do sklepu. Zobaczysz, że jest gotowy do otwarcia.

ten 30-dniowa wersja próbna Amazon Prime może odebrać nagrody Prime Gaming. Kiedy je zrealizujesz, będą twoje na zawsze, niezależnie od tego, czy nadal jesteś klientem Prime, czy nie. Jedyną zmienioną wartością jest możliwość kontynuowania odbierania przyszłych nagród; W tym celu musisz się ponownie zarejestrować.

Źródło: Twitch

.

Źródło artykułu

Zastrzeżenie: ten artykuł jest generowany z kanału i nie jest edytowany przez nasz zespół.Source : https://marketresearchtelecast.com/fifa-22-and-prime-gaming-team-up-how-to-redeem-the-first-envelope-at-no-additional-cost/186649/