FIFA 22: Gracze wściekli na usterkę, która zapobiega porażce mistrzów fut


FIFA 22 to wciąż coś, o czym można mówić, tym razem z usterką, która pozwala graczom uniknąć porażki w jednym z konkurencyjnych trybów tytułu EA, a dokładniej FUT Champions.

BombNuker i JOliveira10 na Twitterze twierdzą, że ta usterka jest prosta do wykonania i, jak się wydaje, wyłącznie na konsole PlayStation i Xbox, co prowadzi do tego, że gracze opuszczają grę niepokonaną, niezależnie od wyniku.

Bądź bardzo ostrożny, wskakując do gry FIFA w tej grze FUT Champions. Wszyscy już wiedzą, jak zrobić usterkę „bez strat”. Również mógłby! To takie proste, że robi wrażenie.

Wyobraź sobie, że możesz w ten sposób uciec przed porażką… EA nie rusza się, że jest ponad 20-0.

Krótko mówiąc, usterka kończy trwający mecz, dzięki czemu nie liczy się on do weekendowego biegu. Na przykład, jeśli grasz swoją 19. grę, a wynik jest 3-0 na korzyść przeciwnika, jeśli przegrasz grę, możesz powtórzyć tę samą 19. grę, jakby nigdy nie istniała. Na szczęście dla przeciwników, jeśli wygrają, zwycięstwo będzie się nadal liczyło.

Oczywiście nie będziemy udostępniać ani publikować błędu, ale będziesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w grze FIFA 22.

Source : https://genvel.com/fifa-22-players-angry-with-glitch-that-prevents-fut-champions-defeat/