FIFA 22 Giveaway — GiveawayBase


????????? organizuje kolejny niesamowity prezent na prezent 1 swoich fanów z zupełnie nowym Gry wideo FIFA 22. Aby wejść w ich najnowszym Rozdaje FIFA 22 zgarnij darmowe wpisy, wykonując kilka prostych kroków wymienionych poniżej!

O grze FIFA 22

Zwłaszcza w ostatnich latach nowe gry FIFA często wydawały się być próbą dewelopera EA, by wychłostać stary samochód zamaskowany świeżą warstwą farby. Miłą niespodzianką było więc odkrycie, że FIFA 22 – 29. odsłona tej wyblakłej serii – w końcu przeciwstawia się temu trendowi.

Dzięki serii naprawdę pożądanych ulepszeń zarówno w grafice, jak i rozgrywce, FIFA 22 wydaje się zdecydowanie inną ofertą niż jej poprzedniczka. Nie jest pozbawiony tych samych problemów, które nękają serię od kilku lat, a kilka z jej rzekomych ulepszeń wciąż wydaje się powierzchownymi dodatkami, ale jest to pierwszy symulator piłki nożnej, który naprawdę wygląda i gra jak doświadczenie nowej generacji.

WYMAGANIA DOTYCZĄCE PREZENTÓW

Aby być na bieżąco ze wszystkimi prezentami z sieci Like GiveawayBase na Facebooku, śledź GiveawayBase na Twitterze lub zapisz się do newslettera GiveawayBase!

KROK 1 – Kliknij link do widżetu prezentów -> FIFA 22 Giveaway

KROK 2 – Zaloguj się do widżetu gratisów za pomocą swojego konta na Facebooku, Twitterze lub e-mailu.

KROK 3 – Zakończ zadania wymienione w widżecie, aby pobrać darmowe wpisy.

Wpisy bonusowe: Udostępnij swój link polecający znajomym, aby uzyskać dodatkowe 5 wpisy dla każdej osoby, która wchodzi przez link.

  • Nie wiadomo, w jaki sposób skontaktujemy się ze zwycięzcą, prawdopodobnie przez e-mail i zostanie on ogłoszony w widżecie konkursowym wkrótce po zakończeniu konkursu.

KONIEC PREZENTÓW: 5 listopada 2021

OTWARTE DLA: NA CAŁYM ŚWIECIE

NAGRODA W PREZENCIE

1 x gra wideo FIFA 22

Powodzenia!
Zespół GiveawayBase

Source : https://giveawaybase.com/fifa-22-giveaway/